• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe - Brodagaz

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.862 386 20
Dacia to bardzo dobry pomysł Brekiny. Jeszcze, żeby był bez tego bocznego napisu (bo nie potrzebny) i w żółtym kolorze to brałbym bez wahania. A tak, to mam z tym napisem... i w czerwieni... ;)
Dla zbierających pojazdy z tamtego okresu pozycja obowiązkowa.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.354 108 2
Dacia to bardzo dobry pomysł Brekiny. Jeszcze, żeby był bez tego bocznego napisu (bo nie potrzebny) i w żółtym kolorze to brałbym bez wahania. A tak, to mam z tym napisem... i w czerwieni... ;)
Dla zbierających pojazdy z tamtego okresu pozycja obowiązkowa.
Napis można usunąć preparatem do usuwania tampodruku , tylko pytanie jaki ślad zostanie ;)
 

Jacek T4

Znany użytkownik
Reakcje
1.008 1 0
Fakt, czarno matowa Corveta przyciąga uwagę, chociaż ja wolę bardziej klasyczne kolory, dlatego czerwona bardziej przypadłą mi do gustu.
Też uważam, że ten napis na bokach Dacii jest niepotrzebny, co nie zmienia faktu, że nawet z nim model jest wart posiadania.
 

Podobne wątki