• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe - Brodagaz

OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.324 108 2
Bardzo nierówne modele mają w swojej ofercie. Ikarusy pięknie pomalowane a już Jelcze zalane farbą. No ale nasze samochody osobowe nawet w takim wykonaniu byśmy chcieli.:ROFL:
I tak i nie bo apetyt rośnie w miarę jedzenia, i czasem nie mogę zrozumieć jak badziewny fiat 125 od znango wytwóry osiąga na allegro niebotyczne ceny, rozumiem że brakuje naszych rodzimych samochodów ale..... :)
Producenci w ostatnim czasie przyzwyczaili nas do dużo wyższej jakości modeli niż jeszcze parę lat temu, więc marzy mi się Warszawa garbuska od Brekiny :) :) :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.831 386 20
Octavia jest jaka jest, każdy widzi. Mnie się podoba. (y) Może nie zrobiono jej filigranowo, ale nie znam lepszej miniatury w naszej skali. Czasem nie ma wyjścia i trzeba się cieszyć, że w ogóle ktoś taki model zrobił. Moja już też dotarła od Pawła i cieszę się bardzo.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.831 386 20
Kapitalnie zrobiony Pontiac. NEO postarało się. Szkoda, że tak niewiele wydano w naszej skali
Do tej pory wydawało mi się że ten pojazd powinien być tylko w czerni, ale jak widać nie koniecznie.
Pontiaki Trans Am robiono w kilku kolorach. Co prawda najbardziej znane są te w czerni, bo m. in. grały w filmach amerykańskich. Pięknie też prezentuje się ten model Pontiaka w czerwieni.
 

Podobne wątki