• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe - Brodagaz

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.831 386 20
Ło matuchno... To w Wa-wie takie starocie sprzedają??? Co prawda samochód utrzymany w bardzo dobrej kondycji. Pewnie po pracach w lakierni... ;) :D
A wracając do modelu to ten Taunus wygląda naprawdę świetnie. Podoba mi się. Gratuluję zakupu.
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.473 158 2
Ło matuchno... To w Wa-wie takie starocie sprzedają??? Co prawda samochód utrzymany w bardzo dobrej kondycji. Pewnie po pracach w lakierni... ;):D
A wracając do modelu to ten Taunus wygląda naprawdę świetnie. Podoba mi się. Gratuluję zakupu.
Bardzo dobry to mało powiedziane.. stan perfect, po serwisie i kupiony od pierwszego właściciela w kapeluszu. Nie jeździł w zimę, garażowany i jedyny mankament to była w środku palona fajka przez poprzedniego właściciela ;)
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.324 108 2
Bardzo dobry to mało powiedziane.. stan perfect, po serwisie i kupiony od pierwszego właściciela w kapeluszu. Nie jeździł w zimę, garażowany i jedyny mankament to była w środku palona fajka przez poprzedniego właściciela ;)
To prawda stan idealny, znaczki napisy, trochę słabo widoczne na zdjęciach ale jestem pod ogromnym wrażeniem, mam taki model ze starszej produkcji chciałem wstawić do porównania ale nie mogę go namierzyć , gdzieś go dobrze schowałem.
Interesy z Michałem to zawsze przyjemność może nie tak hurtowe jak to kiedyś bywało , ale zawsze :)
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.473 158 2
To prawda stan idealny, znaczki napisy, trochę słabo widoczne na zdjęciach ale jestem pod ogromnym wrażeniem, mam taki model ze starszej produkcji chciałem wstawić do porównania ale nie mogę go namierzyć , gdzieś go dobrze schowałem.
Interesy z Michałem to zawsze przyjemność może nie tak hurtowe jak to kiedyś bywało , ale zawsze :)
Dzięki za miłe słowa. Dzięki za zakup.
Już nie hurtowe jak kiedyś, ale cały auto-transporter pojechał do Szczecina.
 

Podobne wątki