• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe - Brodagaz

OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.412 108 2
Mój Mercedes , mam 19 lat i jestem w 5 klasie Technikum samochodowego , mam już dwa maluchy i kupuje Merca 190D z 1966 roku w stanie kiepskim ( kasy nie dostałem od rodziców tylko sam sobie na wszystko ciężko zapracowałem ) , moja radość jednak nie zna granic, rdze czyszczę i zamalowywuje podkładówką antykorozyjną w kolorze rdzy, zmieniam amortyzatory. Mechanicznie doprowadzam go do sprawności , pali na dotyk , wywalam z niego taksometr , próbuje trochę odszczurzyć , niestety lakier jest już zniszczony i praktycznie całkowicie matowy, do tego trudno się pozbyć brudu który wgryzł się bardzo głęboko. Mój Ojciec ma mnie i mojego mechanikowania pod blokiem już dosyć , do tego trzy moje samochody zajmują parking. Na egzamin maturalny ubieram się w garnitur i jadę Mercedesemi nie jest to najgorzej wyglądający samochód na parkingu , jest połowa lat 90-tych są gorsze sprzęty i ludzie tym na codzień śmigają.
Matura zdana , biorę dziewczynę wsiadamy w Mercedesa i jedziemy w Polskę na wakację chyba jedne z najlepszych w życiu, Merc przejeżdża blisko 2tyś kilometrów i to bez żadnej awarii.
Zpaskudziłem Stramadę może mi to wybaczycie :) Tak wiem kierunki przednie to porażka i trzeba nad tym przysiąść.
IMG_1942A.JPG
IMG_1944a.JPG
IMG_1947a.JPG
IMG_1951a.JPG
IMG_1954a.JPG
IMG_1961a.JPG
IMG_1960a.JPG

Czas na maturę :)
IMG_1966a.JPG

Synek po co Ci k....a trzy samochody ludzie nawet jednego nie mają ????
IMG_1907a.JPG

Kochanie jedziemy na wakację .
IMG_1911a.JPG

IMG_1913a.JPG
IMG_1924a.JPG
IMG_1931a.JPG
IMG_1937a.JPG
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
Mój Mercedes , mam 19 lat i jestem w 5 klasie Technikum samochodowego , mam już dwa maluchy i kupuje Merca 190D z 1966 roku w stanie kiepskim ( kasy nie dostałem od rodziców tylko sam sobie na wszystko ciężko zapracowałem )...
Czyżby korekty VIN'u? :ROFL:

Scenka bardzo klimatyczna i do tego oparta na faktach, jak dla mnie super (y)(y)(y)
 

Drzewiarz

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.203 14 0
Piękna historia :) Ania w tym czasie miała Fiata 125p kombi, i poczuła teraz nieodpartą chęć przedstawienia swojej historii :) Zejdzie jej na to chwila, gdyż nie łatwo będzie zdobyć model do waloryzacji ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.938 386 20
Świetnie Ci wyszedł ten Mercedes. (y) Jestem pod wrażeniem. :eek:o_O Świetna scenka (y). Kawał przystojniaka z Ciebie, a i laseczka świetna... Gratuluję pomysłu i wykonania. (y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.938 386 20
Świetnie wyglądałeś z tymi dziewczynami. Koniecznie musisz temu ludkowi zrobić brodę...
A z tego co widać, to Twój oryginał nie był tak mocno zjedzony przez rudą... ;) :D
 

Podobne wątki