• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe - Brodagaz

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.930 386 20
Kapitalnie zrobiona prezentacja. Scenka wygląda jak w świetle zachodzącego słońca. Rewelacyjny klimat uzyskałeś. (y) (y) (y) No a czarno-białe zdjęcia wyglądają jak zrobione w tamtych czasach, a do prezentacji wyjęte z albumu dziadka... Kocham takie prezentacje. :love::love::love: Jestem pod wielkim wrażeniem...(y)(y)(y)
 

Jacek T4

Znany użytkownik
Reakcje
1.008 1 0
Buick z Oxforda jak na metalowy model, wykonany bardzo przyzwoicie i szczegółowo, chociaż ślady na plastikowych elementach po nadlewkach trochę psuja ogólne wrażenie.
BMW z Brekiny, to jak w przypadku tej firmy, klasa sama w sobie.
Ale wygrywa moim zdaniem herpowska Skodzina. Podróżowałem taką na początku lat 80 ubiegłego wieku na tylnym siedzeniu. Zapamiętałem stosunkowo dużo miejsca w środku dla pasażerów oraz spory hałas od silnika umieszczonego z tyłu... Ech wspomnienia...
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.930 386 20
Fakt, wykonanie jakie jest, każdy widzi, ale ja nie spotkałem takiego modelu w naszej skali. Dobrze, że ktoś go wykonał. Może kiedyś jakiś większy producent pokusi się o taką miniaturkę w lepszym wykonaniu. Na razie trzeba się cieszyć, że choć taki jest. W końcu "parę sztuk" tych samochodów jeździło po naszych ulicach.
 

Podobne wątki