• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe - Brodagaz

jestrabh

Znany użytkownik
Fajny ten Pasek, tylko te przednie lampy ma coś nie teges. Mam sentyment do tego modelu bo to był mój pierwszy VW i po przejechaniu 0,5 mln km się z nim z żalem rozstałem, ale byłem tak zadowolony, że kolejne 3 moje samochody to były kolejne modele Passata oczywiście w wersji Variant.

OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Fajny ten Pasek, tylko te przednie lampy ma coś nie teges. Mam sentyment do tego modelu bo to był mój pierwszy VW i po przejechaniu 0,5 mln km się z nim z żalem rozstałem, ale byłem tak zadowolony, że kolejne 3 moje samochody to były kolejne modele Passata oczywiście w wersji Variant.
Mój Ojciec miał takiego Passata ksywka szczupak , był to pierwszy samochód jakim już mogłem legalnie jeździć czyli po otrzymaniu prawka , bo uczyłem się na Kadecie D, Iveco Daily pierwszej generacji , Syrenie 105 i Mercedesie 207d popularnej kaczce :)
[DOUBLEPOST=1511016853][/DOUBLEPOST]Passat z 1983 roku 1,6D , był praktycznie niezniszczalny , wiele lat później kupiłem Passata z 2004 roku 1,9TDI i to już nie było to , dwa lata i poszedł do miłośników TDI :)

jestrabh

Znany użytkownik
Mój Ojciec miał takiego Passata ksywka szczupak ,
[DOUBLEPOST=1511016853][/DOUBLEPOST]Passat z 1983 roku 1,6D , był praktycznie niezniszczalny , wiele lat później kupiłem Passata z 2004 roku 1,9TDI i to już nie było to , dwa lata i poszedł do miłośników TDI :)
Dokładnie taki był. Nie do zajechania bo i mój syn się na nim uczył jeździć, a potem go dobijał ale on był mocniejszy. I zgadzam się z Tobą, że każdy następny był już mniej pakowny i generalnie słabszy.

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Ciekawy ten Passat. Też byłem szczęśliwym posiadaczem ale wersji coupe. Szkoda tylko, że obecnie nikt nie chce wypuścić tego modelu w lepszym wykonaniu i w pozostałych wersjach nadwozia.

Abarth

Znany użytkownik
Swietne są te stare mercedesy w tym wydaniu. Wiking wypuscił dawno swoja wersje która nie umywa sie do tych, swoja droga mogli by wypuscić kiedys tak dobrze zrobionego mercedesa "kaczke" :)

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody osobowe 8
Samochody osobowe 136
Samochody osobowe 25
Samochody osobowe 7
Samochody osobowe 60