• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe braci MiM

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#42
Super zestaw z rajdowym potworem legendą lat 80-tych Fordem RS 200. Malowanie pomimo, że tytoniowe robi niesamowite wrażenie. Perfekcjonizm w 100 procentach.
 
OP
OP
Pilek

Pilek

Użytkownik
Reakcje
15 0 0
#45
Dziękuję za opinie.
[...Malowanie pomimo, że tytoniowe robi niesamowite wrażenie...]
Nie jestem zwolennikiem papierosów bez względu na wiek - bardziej chodzi m.in. o prawdę historyczną :). Fakt, reklama dźwignią handlu, ale i bez napisu w wielu przypadkach wiadomo kto jest/był sponsorem w danym zespole. Dziękuję jednak za takie podejście do tematu.

Swego czasu Paweł przedstawiał relację z prac nad pewnym modelem. Oto wynik, z którego jestem bardzo zadowolony, choć wiem, że pracy było po pachy. Dzięki Abarth!

IMG_2176.JPG

IMG_2177.JPG

IMG_2179.JPG

IMG_2180.JPG


Pozdrawiam, Mirek.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.548 386 20
#46
Ciekawe te miniaturki z francuskich dróg. Rzadko widywane w naszych kolekcjach. Podobają mi się. (y)
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#47
Nie ma za co, długo czekales na ten model. Ośmielę sie powiedziec ze Citroen nie spotykany u innych w kolekcjach i chyba jedyny w Polsce :) Wykonczyleś go z bratem pięknie, te koła tutaj bardzo pasują, duzy unikat w kolekcji :)
 
OP
OP
Pilek

Pilek

Użytkownik
Reakcje
15 0 0
#50
Na fali niebywałego wręcz zainteresowania pojazdami związanymi z PRL, chciałbym przedstawić Fiata 125p MR 75 z Artapo oraz modelu, który powstał na jego bazie dzięki zaprzyjaźnionemu Modelarzowi. Ulepszenia dotyczyły nadwozia, do tego doszły światła przednie ("łezki" z jakichś kobiecych ozdób bodajże), rura z igły do strzykawki, a także fototrawionki: ramki bocznych szyb, wycieraczki i dekielki na felgi.
Koła są zbyt duże, ale chyba i tak najlepiej się nadawały - takie w oryginale zastosowało Artapo (VW Kaffer z AWM), tyle, że felgi zostały zeszlifowane i na to przyszły dekielki.
Nie ukrywam, że z przyjemnością przygarnąłbym też któregoś dnia wypust Fiata w wykonaniu Adama :). Może 2018 będzie jakimś przełomem w polskich osobówkach...?
fiat11.jpg

fiat21.jpg

fiat31.jpg

fiat41.jpg

fiat51.jpg

Pozdrawiam,
M.
 

Podobne wątki