• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:1 Osobowe auta PRLu

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.391 463 29
Mikrus pick-up jest super, czegoś takiego nie widziałem. Ale ta pierwsza fotka to raczej nie PRL... Nie mówiąc o tym, że zdjęcie współczesne,
 

axer1970

Znany użytkownik
Reakcje
142 1 0
Piękny temat, ale ostatnio rzadko w nim coś przybywa. Dorzucam więc ja: Tatra 603 spotkana w Żorach na os. 700-lecia. Rok 1988 lub 1989 dokładnie teraz nie pamiętam...
Tatra 603 a.JPG
Tatra 603.JPG

[DOUBLEPOST=1433957639][/DOUBLEPOST]Oj, przepraszam. To drugie zdjęcie to miało być to:
Tatra 603 a tył.JPG
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
957 15 0
Świetny pomysł na wątek(y). Najlepsze są zdjęcia rodzinne, można wówczas popatrzeć sobie jak wyglądał styl życia w tamtym czasie. Z netu wygrzebałem kilka, Na początek ORMO Wołga M21:


źródło: www.wolga21.pl

Dworzec Wrocław Główny:


źródło: www.gazetawroclawska.pl

Wojskowa Służba Wewnętrzna:


źródło: odkrywca.pl/wojskowa-sluzba-wewnetrzna,659809.html
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.932 386 20
Bardzo ciekawy film wrzucił do tematu Tramwaje w Łodzi kolega @michal.guminiak. Co prawda nie tylko tam widać samochody osobowe, ale i sporo ciężarowych się przewija. Pozwolę sobie i tu wrzucić ten filmik z 1989 r.
 

Engineer

Aktywny użytkownik
Reakcje
520 41 1
Piękne fotki, kawał historii (nie tak odległej przecież ;)), ale szkoda, że zdjęcia nie podpisane (data, miejsce) :(.
 

Tomsson80

Użytkownik
Reakcje
19 4 1
Szkoda ze jest coraz mniej takich zdjec a filmiki na youtube są nie zawsze w dobrym stanie. Ale za to szukanie takich zdiec i filmików to jest dla mnie duża przyjemność, kiedy coś fajnego znajde.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:1 4
Skala 1:1 155
Skala 1:1 1306

Podobne wątki