• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:1 Osobowe auta PRLu

wujcik

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
Pierwsze zdjęcie jest z Rosji radzieckiej.Ale to nic,przecież te auta też stanowiły duży odsetek pojazdów osobowych u nas w czasach prl-u.Były obiektem marzeń,ale i to nie każdego.Niektórzy nawet swoimi marzeniami nie sięgali tak wysoko:).U mnie w rodzinie marzeniem wtedy był Trabant lub mały Fiat a jeździło się Jawą 50 typ 20 :).
 

axer1970

Znany użytkownik
Reakcje
142 1 0
Te zdjęcie już było w tym temacie. To Renault 10 Major uchwycony pod blokiem jednego z osiedli w Łukowie ok. 1988 roku. Zdjęcie nieco poprawiłem, no i posłużyło ono do stworzenia pewnej pracy plastycznej. Przed wami: oryginał i kopia! Miłego oglądania!:)
P.S. Mam nadzieję, że moderator forum nie zbanuje mnie za ten rysunek...
Renault 10 a.jpg
Ona i jej Renault 10.jpg
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
I bardzo dobrze bo zakładając ten temat miałem na myśli zarówno pojazdy używane w Polsce, jak i te w niej wyprodukowane i z niej eksportowane.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:1 4
Skala 1:1 155
Skala 1:1 1306

Podobne wątki