• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe Abarth

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#22
Dla mnie najlepszą firma produkującą niemieckie marki samochodów jest herpa, a klasyków, z czasów PRL i innych zachodnich
marek z lat 60-80 to oczywiście Brekina. Lada Viva wypieszczona na maxa. Zielony kolor najpiękniejszy dla tej rosyjskiej 4X4.
Terenówka zza wschodu wygląda lepiej niż oryginał, również lepiej wykonana niż oryginał w skali 1/1 ;) Błękitna Lada wyróżnia
się ponadprzeciętnym kolorem dla rosyjskiej "limuzyny". Wykonanie detali w poczciwej limuzynie przyprawia obłęd. Zielona też
jest super. Srebrne wykończenie nadkoli w zielonej oraz jej chromowane zderzaki to elementy rzucające się. Niva wygrywa :)
 
OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#23
Wg mnie tak jak mowicie, zielona Niva to odpowiedni dla niej kolor, miałem to szczęscie na targach dostać ją w tym kolorze :)

Dziś coś ze śmigiełkiem, mianowicie 2 sztuki BMW M1 Herpy, czerwona to moja dawna przeróbka, biała to oryginał, modele bardzo ładne i bardzo niedoceniane przez kolekcjonerów co widać po śmiesznych cenach na aukcjach ;) Do pełni szczęścia brakuje im jeszcze drobnych przeróbek.
Kolejne 3 sztuki to AC Schnitzer, zielone E36 ACS, niebieski sedan E39 ACS oraz bordo touring E39 ACS.
P1310553.JPG
P1310554.JPG
P1310555.JPG
P1310556.JPG
P1310557.JPG
P1310558.JPG
P1310559.JPG
P1310560.JPG
P1310561.JPG
P1310562.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#24
Śmigiełka to jest to co ja lubię. Pięknie wyszła Ci ta czerwona M1. Nareszcie model, który ma prawidłowo osadzone koła. W oryginale herpowskim są jakoś za bardzo schowane w nadkola. W Twoim modelu wyglądają tak jak powinny. Super. (y)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
25.901 108 2
#25
M1 tak jak mówisz nie doceniana a bardzo fajna ;)[DOUBLEPOST=1415050064][/DOUBLEPOST]O widzę że kolega się na ruskie przesiada , Łada Niva to jest to co lubię .
 
OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#27
Koła w M1 najchetniej bym wymienił, pewnie i to uczynie kiedyś, dziś tylko dwa modele, mianowicie:
1) Wołga M24 Herpa, model bardzo ładny, dobrze wykonany ale kurde wg mnie czegoś jednak mu brakuje.
2) Barkas B1000 Brekina, model równiez ładnie wykonany, bez porównania do tego z firmy (wiking lub ses), ale jak na brekine to brakuje mu srebrnych lusterek, przeźroczystych tylnych lamp, srodek tez taki prosty, ale model wart by mieć go w kolekcji, najchetnie bym go wymienił na innego, bez malowania wojskowego ;)
P1310563.JPG
P1310564.JPG
P1310565.JPG
P1310566.JPG
P1310567.JPG
P1310568.JPG
 

VWAdam

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#28
Wołga super ale myślę że powinna być czarna i wtedy te lusterka i inne chromy lśniłyby jak się należy :). Tak czy inaczej dla mnie bomba.
 

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#29
Świetne modele pokazałeś .Z poprzednich prezentacji wygrywają łady ,brekina i busch naprawdę przykładają się do wykonania modelików.A z następnych fotek wołga !!!! Jest przepięknie wykonana dlatego gratuluję Herpie .... no i Tobie ze posiadasz tak fajny model (y)(y)(y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#30
Wołga nawet w bieli wygląda rewelacyjnie. Barkas, rzeczywiście bardziej ubogi w detale, ale i tak wygląda bardzo dobrze.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#32
BMW M1 bardzo ładne, szczególnie unikatowe M1 - jedyne Super sportowe Auta z BMW :) Modele wykonane perfekcyjnie.
Pozostałe miejskie, bardziej cywilizowane BMW również podobają mi się. Niebieska 5-ka super wygląda w tym lakierze.
Wołga od herpy, rzeczywiście wygląda tak jakby to była prawdziwa. Chromy robią swoje i tym samym jedna z ładniejszych
herp w wykonaniu. Lusterka, klamki i te ramki w sam raz na poranki ;) Biała wygląda równie pięknie jak znana czarna Wołga.
 
OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#37
Witam
Dawno nic nie pokazywałem, dziś będą modele które nie wszystkim przypadają do gustu, część osób je lubi, inni strasznie krytykują a i tak większość ma je w swojej kolekcji, mi osobiście się podobają a przedewszystkich ze względu na to że jest to Żuk i nie ma wyboru wsród innych producentów, tylko RA Dosly. Model wydaje sie delikatnie przeskalowany, mi to nie przeszkadza, wykonanie dość dobre dla ludzi nie wnikających, jak ktoś jest detalistą to widzi troche błędów. Mi osobiscie przód przeszkadzał, lampy są za wąsko przez co model wydaje się być jakby bułką.. Więc dzis 6 modeli Żuczków w różnych wersjach, dwa modele juz sobie przerobiłem, pozostałe również bedą przerobione, dwa trafią do sprzedaży.

a.jpg
aa.jpg

aaa.jpg
aaaa.jpg
aaaaa.jpg

P1310719.jpg
P1310721.jpg

P1310733.jpg


Z poprzednich pokazanych, Wołga i Łada Niva dostały oświetlenie :)

a.jpg
o (4).jpg
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#39
Przepiękna prezentacja, rewelacyjne zdjęcia oraz niesamowicie realistycznie wyglądające modele z oświetleniem. Ostatnia Wołga i Łada Niva z włączonymi światłami to cud w skali 1/87,
kory jednak istnieje w świecie na forum modelarskim. Jak teraz patrzę na Ładę Nivę, to nie wiem przypadkiem czy z tymi włączonymi światłami stał się najlepszych modelem z forum !
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#40
Żuki są bardzo fajne i nie wiem dlaczego jeszcze żadnego nie posiadam. Czas to zmienić i poszukać takich do kolekcji.
 

Podobne wątki