• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#1
Witam
Wkońcu przyszedł czas na pokazanie swojej skromnej kolekcji, na początek 3 Norevy:
Renault 5 TURBO
VW Scirocco
Peugeot 205

oraz Mercedes E klasse Buscha.
b.jpg
bb.jpg
bbb.jpg
bbbb.jpg
bbbbb.jpg
bbbbbb.jpg
bbbbbbb.jpg
bbbbbbbb.jpg
bbbbbbbbb.jpg
bbbbbbbbbb.jpg
bbbbbbbbbbb.jpg
 
OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#4
Tak jak Bartek piszesz, kuszą o drobne przeróbki, napewno cos się stanie z niektórymi :d Paulina, te felgi tez mi sie bardzo podobają, norev bardzo ładnie wykonał te modele, jedyny minus to w renault krzywo wklejona jedna lampa.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
25.901 108 2
#5
Tak jak Bartek piszesz, kuszą o drobne przeróbki, napewno cos się stanie z niektórymi :d Paulina, te felgi tez mi sie bardzo podobają, norev bardzo ładnie wykonał te modele, jedyny minus to w renault krzywo wklejona jedna lampa.
Norev już tak ma z jakością , robią fajne modele których nikt nie robi ale nie zawsze im się uda, nie stabilni są tak samo jeśli chodzi o materiał , raz jest to metal a innym razem plastik.
Mimo pewnych wad mam ich trochę w kolekcji bo warto.
Gratuluję nabytków i czekam na więcej.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#6
Bardzo fajne te Norevy i mają całkiem fajne wykonanie. Pomimo, iż niektóre są metalowe, to i tak zrobione są nawet dość dokładnie. A warto je posiadać, bo właściwie, poza pojedynczymi, to inni producenci nie robią modeli francuskich samochodów.
Mieczysław z Buscha, to już inna kategoria wykonania. Kapitalny jest ten model. Tu Busch bije na głowę innych producentów.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#9
Elegancko rozpocząłeś temat Twojej kolekcji. Nie ma co ;) Mercedes E-Klasse Kombi w czarnym lakierze wygląda
naprawę czarująco. Mercedesy mają to coś w sobie i potrafią się podobać chyba wszystkim. Prezentowany produkt
Buscha wzbudza mój podziw za sprawą wykonania najmniejszych detali i bardzo starannego odlewu karoserii z
wszystkimi przetłoczeniami jak w oryginalu. Czarny lakier to strzał w dziesiątkę jeśli chodzi o nowy nabyte. Jeśli
chodzi o późniejsze użytkowanie i dbanie o czerń, to strzał w kolano ;) Na szczęście miniaturki są tylko narażone
na silne promienie UV podczas długiego eksponowania w witrynkach modelarskich ;) Srebrne wykończenie relingów
oraz detali jest na wysokim poziomie. Busch potrafił wypuścić naprawdę hity w postaci Mercedesów.Francuskie Norev
również wyglądają dobrze, a ich drugie ich imię to oryginalność. Każdy model ma coś do pokazania. Renault 5 Turbo
wygrywa (ekstra)waganckim wyglądem z nietuzinkowym lakierem, 205 szczegółowością i normalnością natomiast
Volkswagen Scirocco pięknym charakterem klasycznych sportowych wozów. Bardzo ładne zdjęcia ukazujące super auta.
 
OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#10
Michał, zgadzam się z Toba tylko małe sprostowanie, Mercedes jest ciemny brąz, niestety nie jest czarny ;)

Dzis kolejne w kolekcji, Trabanty, założyłem że w kolekcji będę miał Herpowskie, Wiking nie przypadł mi zbytnio do gustu tak samo jak SES...

Podoba mi sie najbardziej wykonanie Herpy i modele te mają potencjał do przeróbek :)
c.jpg
cc.jpg
ccc.jpg
cccc.jpg
ccccc.jpg
cccccc.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#13
Fajnie się prezentują te trampki, no i ciekawe mają kolorki. Rodzinne fotki bardzo fajne.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#15
Dzięki za odpowiedź odnoście lakieru, tak mi się też zdawało, ale pomyślałem, że to przez te promienie słońca.
Skoro Mercedes jest w ciemnym brązie, to naprawę supr musi wyglądać na żywo. Kolorek taki to prawdziwy rarytas.
Dzisiejsze Trampki wyglądają szalenie na zbiorowym zdjęciu. Szkoda, że przepisy zmusiły wycofanie ich w krajach
UE. Nie wiem jak teraz, ale do niedawna jeszcze na Węgrzech kilka lat temu mogły pomykać dwusuwy. Trabanty od
herpy są extra wykonane i zgadzam się, że od innego producenta mogą być gorsze. Najbardziej podoba mi się biały
601s w nadwoziu kombi. Ma swój urok, bo jest najzwyklejszy i prostota w formie przekłada się na wygląd całościowy.
 
OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#18
Ale trabancików!! haha ten różowiasty jest zajefajny:D:D
Chcesz, to sie zamienimy :D

Jak nic musisz teraz zrobić zlot... i na zlocie rozdawać klej do plastiku... tak na wszelki wypadek.
Nie mam takich ilości kleju :D

Dziś w kolekcji coś ze wschodu, mianowicie LADA:)

1) Lada NIVA brekina, bardzo ładnie wykonana, migacze, swiatla itp przeźroczyste co jest na wieli +, moja ocena to 9/10 poniewaz koła zbytnio mi nie leżą
2) Lada Shiguli busch, równiez wykonanie podobne do poziomu Nivy, ale juz tylne światla malowane, 9/10
3) Lada 1500 busch, wykonanie BDB, swiatla tylne i przednie przeźroczyste, brak malowanych ramek szyb, wycieraczek, opona zle spasowana na felge, 8/10
4) Lada 2105 ses, model wykonany słabo ale jak na ses to bardzo dobrze, + za skrecane koła, przeźroczyste swiatla i swoją unikatowośc, karoseria dosyc dobrej jakości, jeden z lepszych ses jaki miałem o ile nie najlepszy, przy odrobinie wkładu powstałby niezły model (y) Mimo to mysle ze warto mieć ten model w kolekcji, 6/10

P1310532.JPG
P1310533.JPG
P1310534.JPG
P1310535.JPG
P1310537.JPG
P1310538.JPG
P1310539.JPG
P1310540.JPG
P1310541.JPG
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.633 67 1
#19
Pierwsze trzy rzeczywiście rewelacyjne . SES zdecydowanie od nich odstaje . Nie powinno się go pokazywać z pozostałymi podobnie jak niektórych modeli AWM z herpą .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#20
Fajne te radzieckie wersje Fiata. Ta ostatnia trochę odstaje, ale i tak warta posiadania.
 

Podobne wątki