• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe 1:87 rzadkie,niedoceniane ,trudno dostępne SECOND MODELS

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
Piękne..., piękne..., po prostu piękne... Co jeden to ciekawszy. Duży plus za wklejone lustra. Podobają się, szczególnie te "busowate".
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.633 67 1
Po tej prezentacji jestem zachwycony . Każdy mi się bardzo spodobał i wszystkie zasługują na taką samą ocenę . Takich prezentacji zdecydowanie więcej poproszę .
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Piękna mieszanina model z różnych gatunków. Najbardziej oko cieszą najnowsze smarty ze względu na zabawkowe rozmiary i kolorystykę nadwozia. Wykonanie obu smartów
rewelacyjne. Perłowy lakier ostrej czerwieni/pomarańczu świetnie współgra z czarnymi dodatkami nadwozia i felgami. Biały bardziej elegancki i pojemny. Dwukolorowe wnętrze
przykuwa uwagę. Czarny VW Golf VII prezentuje klasę samą w sobie od wielu lat. Charakterystyczne linie Golfa nigdy się nie zestarzeją. Sportowe oznaczenia oraz felgi to duży
atut kompaktowego samochodu w miniaturce. Pierwsze dwa modele najbardziej dopracowane pod każdym względem i to one wygrywają dzisiaj zasłużenie i zdecydowanie :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
Kolejne ciekawe modele. P-etki wyglądają świetnie, tu Herpa się postarała. Aston to inna bajka i inna jakość, Neo jednak robi kapitalnie zdetalowane modele. Smarty też ciekawie się prezentują i chyba będę musiał pomyśleć o zebraniu paru egzemplarzy tych maluszków.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
Ciekawe... Ciekawe... Herpa jednak kiedyś potrafiła zrobić fajny model. Jak jej się chciało, to nawet w takich starych (tzn. z dawnych lat produkcji) potrafiła dać znaczki i napisy.
BMW 700, oczywiście jak dla mnie, świetne. Starmadowy Landek to już inna półka.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Niemieckie sportowe Coupe rewelacyjne, szczególnie ten srebrny Karmann-Ghia Coupe. Wykończenie chromowanych detali jak w oryginalnym modelu w skali 1/1.
Strażacki Land Rover Defender również zachowany w bardzo ładnym stanie technicznym. Widocznie stoi jako eksponat muzealny straży pożarnej niemieckiego ;)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
25.901 108 2
No to Marek pojechałeś,tym karawanem to mnie na łopatki rozwaliłeś , mimo kilku drobnych niedociągnięć jak dla mnie jest zajebisty i szczerze mówiąc nie wiedziałem że taki model istnieje.(y)(y)(y)
 

Podobne wątki