• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe 1:87 rzadkie,niedoceniane ,trudno dostępne SECOND MODELS

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
919 15 0
Myslę sobie, że kolega michal80 powinien pracować w "Top Gear":) w sensie pozytywnym oczywiście albo w programie "Moim samochodem przez kulinarny świat" (nie wiem czy w Polsce taki program leci). Kolega ma niesamowity talent do prezentowania recenzji modeli samochodowych(y). Lubię czytać kolego Twoje opisy są rewelacyjne. Oby tak dalej(y)(y)(y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
Pięknie się prezentują te miniaturki. Alfa to rzeczywiście jeden z ciekawszych brekinowych modeli. Podoba mi się i to bardzo. Pewnie trzeba będzie się za takim rozejrzeć. Pięknie też wygląda Saviem i Barkas. To też świetne miniaturki. Prezentacja bardzo ciekawa.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Mercedesy C-Klasse są przepiękne w tych lakierach nadwoziach. Po Twoich zdjęciach widać, że weekend jest bardzo słoneczny i gorący. Bije po oczach mercedesowskim chromem z grilla, że idzie oślepnąć
siedząc przed monitorem. Pięknie Ci te ujęcia wyszły, gdzie promienie słońca uwydatniły perfekcyjnie położony chrom (lepiej niż w Mercedesach) oraz wspaniałe modne odcienie metaliczne, w szczególnosci
brązowy tofiffi ;) czy jak kto woli jasna kawa. Wersje Elegance mają swój urok i oba dobrane lakiery do wersji stylistycznej atrapy pasują jak ulał. Ostanie zdjęcie niebieskiej C-Klasse robi niesamowite wrażenie.
Sam model Klasy C (W205/S205) mogą się podobać ze względu na zwartą sylwetkę i eleganckie skrojenie przednich oraz tylnych kloszy. Herpa wypuściła naprawdę dwa wspaniałe modele Mercedesa. Staruszek OK :)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
25.901 108 2
Volvo na szczęście posiadam , Fiata też tylko w innym kolorze, pięknie wykonane modele i super prezentacja, jednak model na dioramie zyskuje 100% za to tylko że jest na dioramie.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Świetne są te stare Volvo od Brekiny. Niebieski kultowy Volvo jest rewelacyjny. Zdjęcia w świetle naturalnym znowu na wysokim poziomie.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Michał pierwszy raz Cie poprawię :) Niebieski to nie volvo a fiat 2300s .... ;)
Jednak pisz i komentuj jesteś miodem na moje oczy :)
Każdemu zdarzają się wpadziochy ;)
Faktycznie, że to Fiat, chociaż widziałem wcześniejszy wpis Brody odnośnie fiata i myślałem, że chodzi o Twój jakiś wcześniejszy model ;) Kwestia upału i czasami mylenia marek oczywistych modeli dla Wszystkich.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
25.901 108 2
Cieszę się że widziałem je na żywo , tak jak już Ci mówiłem , Bogward (czerwony Bus ) z Wikinga dla mnie robi robotę, jest niesamowity.
Reszta też jest super, a na tego małego Transita w wersji oszklonej muszę sobie zapolować.;)
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Ciężarówka Mercedesa i dostawczy Borgward są najlepsze. Wykonanie tych staruszków na bardzo wysokim poziomie. Przedstawienie modeli na zdjęciach wchodzi na 1 plan !
 

Podobne wątki