• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe 1:87 rzadkie,niedoceniane ,trudno dostępne SECOND MODELS

OP
OP
SECOND MODELS
Reakcje
7 0 0
No to Marek pojechałeś,tym karawanem to mnie na łopatki rozwaliłeś , mimo kilku drobnych niedociągnięć jak dla mnie jest zajebisty i szczerze mówiąc nie wiedziałem że taki model istnieje.(y)(y)(y)
Istnieje od niedawna .To model żywiczny firmy BOS .Niestety te lampy są fatalne ale model mi sie tak spodobał że przymknąłem oko na to niedociagnięcie :) A G4 posłuży mi do nowego projektu o złotym .... :gwizd::gwizd::gwizd::gwizd: ;)
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Ciekawa kolekcja złożona w większości z czarnych Mercedesów. 540 K jak na owe czasy był chyba najbardziej aerodynamicznym samochodem w swej klasie. Pogrzebowy Mercedes też ładnie wykonany z wieloma szczegółami jak listki na szybie, czy trumna
z "prawdziwego drewna". Nie życzę nikomu takiego pojazdu w kolekcji 1/1 jak ostatniego, ale ten w skali 1/87 jak najbardziej ciekawie może wyglądać na półeczce modelarskiej. Lada w barwach niemieckiej policji to chyba ewenement na skalę światową,
jeszcze większy niż policyjne radiowozy z Dubaiu jak Bugatti Veyron ;) Opel Vivaro bardzo ładnie wydany ze szczególnym odtworzeniem detali jak np. szare plastiki, czy boczne szyby. Ford Transit w tym jasnym metalicznym kolorze wygląda super.
Znaczek na masce i napis na bocznej szybie podkreśla jego indywidualizm. Trzyosiowy Mercedes-Benz jakoś nie przypadł mi do gustu.
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
Modele fajne ale vectra zajebi***, patrze i patrze na nią i mysle czego jej brakuje... Jakby miała pomalowane delikatnie linie podziału i tylne lampy to byłby ideał!! Jest może na sprzedaż? Czy tak jak bmw 3,5csl?;)
 

Podobne wątki