• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe 1:87 rzadkie,niedoceniane ,trudno dostępne SECOND MODELS

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#1
WITAM. W tym temacie i skali 1:87 będę umieszczał fotki swoich modeli w skali 1:87 którą postanowiłem kolekcjonować .
W swoim temacie 1:64 osiągnąłem już wszystko co było do zdobycia.Dlatego aby nie popaść w "marazm" jako handlowiec skupiam się od dnia dzisiejszego również na skali 1:87 ,jednak tylko w niektórych wydaniach oraz modelach.
Zarówno i w skali 1:64 jak i w skali 1:87 masa jest modeli która nie powinna ujrzeć światła dziennego a tym bardziej trafić do klienta Kolekcjonera ,takie jest moje zdanie prywatne
Mam zamiar przedstawić modele warte uwagi Kolekcjonera .O nie tuzinkowym designie lub wspaniale wykonane .
Swoja kolekcję zacznę prezentować niebawem ponieważ jest w powijakach .
Mam nadzieję że komuś się spodoba :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#2
Widzę, że wpadłeś na całego. Ten nałóg jest niestety nieuleczalny. Tak więc czekamy na pierwsze fotki.:)
 
OP
OP
SECOND MODELS

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#5
Nie oczekujcie zbyt wiele Drodzy Koledzy .Wy tą skalę już dawno macie, zbieracie i kolekcjonujecie :)
Jednak na początku chyba nie będę raczej Was zaskakiwać z fotkami i prezentacją modeli :) ...chociaż :)
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#11
Też chętnie zobacze, kolekcjonerem 87 nie jestem, poprostu to co mi sie podoba to trzymam, nawet nie wszystko bo miejsca brak, ale ciekaw jestem jakie tu "rodzynki" zobaczę :)
 
OP
OP
SECOND MODELS

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#12
Pierwsze fotki, modele pewnie Wam znane ale od czegoś trzeba zacząć ;)
Uważam że ich wykonanie naprawdę jest zadowalające nawet dla wybrednych kolekcjonerów,jednak to tylko moje zdanie. Mi one naprawdę sie podobają i w zasadzie dla nich zacząłem kolekcjonowanie skali 1:87
DSCN0374.JPG
DSCN0375.JPG
DSCN0376.JPG
DSCN0377.JPG
DSCN0378.JPG
DSCN0379.JPG
DSCN0370.JPG
DSCN0371.JPG
DSCN0358.JPG
DSCN0359.JPG
DSCN0354.JPG
DSCN0355.JPG
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
25.901 108 2
#13
No i nasypałeś rarytasów na raz że nie wiem który mi się najbardziej podoba.
Ten ambulans mi cały czas chodzi po głowie.
Cieszę się że się zaraziłeś 1/87.
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#15
Z tymi Maserati to cały czas się kłębię ,,kupić ,nie kupić ,i zawsze coś innego wpada ..z NEO chyba nie zacznę bo wpadnę po uszy ,,NEO zbieram niektóre z 1:43
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#20
No i proszę. Piękne wejście. Co jeden to fajniejszy. Ricko robi naprawdę świetne modele, daje dużo oznaczeń, gablotkę, a i cena nie jest powalająca. Na całe szczęście już mam te Maseraki. :podstepny: Modele Neo też wyglądają kapitalnie. Trudno wybrać faworyta, bo wszystkie mi się podobają. Właśnie czekam na dostawę, to może niedługo i ja pokażę swoje NEO.:)
 

Podobne wątki