• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Osobowe 1/72 - tomek458

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
#5
Stara dobra Skoda. Pamiętam, jak jeszcze była sprzedawana w Polsce na talony. Zwróć uwagę kierowcy, bo zaczepił o coś lewym lusterkiem. :D
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#8
Widzę że kolekcja Skody rośnie w siłę.
W tym roku byłem w Mlada Bolesław w Muzem Skody i w sklepiku były wszystkie dostępne modele Skody i to w bardzo dobrych cenach.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
#11
Kolejny ciekawy model. Popieram Marcina, szkoda, że to nie jest skala 1/87. Byłoby fajnie mieć takie Skody w kolekcji w naszej skali.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#16
Całkiem fajnie wygląda jak na metalowy , a w 1-1 to rewelacyjne auto nie mające nic wspólnego z felanderem I generacji który jest totalną porażką ( najgorszy pojazd firmy Land Rover i to nie tylko moim zdaniem.), a do tego bardzo dzielny w terenie chociaż po nim nie widać, wystarczy że jedno koło ma styk z podłożem a wyrafinowana elektronika z Disco III poprowadzi auto do przodu ;)
 

pastka

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#17
Na Felicję i 120tkę spoglądam z zazdrością ;) Bardzo ładne modele, szkoda że nie w 1/87. Choć 1/72 robi się ostatnio ciekawa również z powodu cywilnych pojazdów :)
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
929 15 0
#18
Mam podobnego Land Rovera tylko w innej skali, model ogólnie ok, tylko malowanie jakieś takie dziwne, a to, że kolega ma 15km do granicy no to prawdziwy z ciebie szczęściarz;)[DOUBLEPOST=1388501570,1388500949][/DOUBLEPOST]
Na Felicję i 120tkę spoglądam z zazdrością ;) Bardzo ładne modele, szkoda że nie w 1/87. Choć 1/72 robi się ostatnio ciekawa również z powodu cywilnych pojazdów :)
Zgadza się robią ( ciekawe modele w 1/72 choć to nie moja skala ale można popodziwiać.[DOUBLEPOST=1388501641][/DOUBLEPOST]Takie piaskowe malowanie:(nie wiem szkoda im farby czy jak...
 

Bochum80

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#19
Witam miłośnika modeli z tej jakże mało popularnej samochodowo skali :)
Nie wiem czy wiesz, ale masz w kolekcji jeden z ładniejszych i rzadkich modeli Hongwell'a .. chodzi o Freelandera, model zrobiony jako wersja dealerska firmująca dodatkowo opony Continentala, ale to już tak na marginesie :D