• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Osobowe 1:1

womo

Aktywny użytkownik
Reakcje
1.105 33 1
O fakt. Pomyłka.
Chyba dlatego, że mój jest podobny i mimo to jest jak najbardziej samochodem osobowym ... ;) (przynajmniej z dowodu rejestracyjnego)
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
929 15 0
DAF 66 Marathon Coupe. Co ciekawe ten miał lusterka montowane na masce przedniej auta. Ma też rozsuwany szyberdach:
DAF3.jpg

Bokiem:
DAF2.jpg

Tyłem:
DAF1.jpg

Chciałem zrobić więcej zdjęć, szczególnie w środku ale wyszedł jakiś klient i zaczął szczekać. Anglicy na socjalnym już tak mają, że szczekają bez powodu wymachując paluchem. Z takimi nie ma co wchodzić w rozmowy:cool: Nie daleko jest stacja benzynowa, a raczej to co z niej pozostało i obecnie spełnia funkcję myjni ręcznej dla aut. Tam na parkingu stoi stary Triumph w wersji totalnej dewastacji ale stoi. Próbowałem paru podejść ale panowie z Albanii (nie mylić z Gangiem Albanii:p) "grzecznie" mnie przepędzili... Jak to się mówi dam radę, jak nie dziś to jutro :D
 
Ostatnio edytowane:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:1 4
Skala 1:1 216

Podobne wątki