• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Osobowe 1:1

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#1
Niedawno na lotnisku spotkałem taki ciekawy samochodzik - Renault Twizzy.

IMG_2051.jpg
IMG_2052.jpg
IMG_2053.jpg
IMG_2054.jpg
IMG_2055.jpg
IMG_2056.jpg
IMG_2057.jpg
IMG_2058.jpg
IMG_2059.jpg
 
Ostatnio edytowane:

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#2
Pojazd sam w sobie ciekawy, ale jakoś na naszych ulicach to go nie widzę.:)
Ale na placu zabaw to moje dzieciaki by mu wstawiały do końca.:)
 
M

Maverick

Gość
#3
To taki quad z dachem :D ale to nie dla mnie bo czułbym się w nim zapewne a raczej "na bank" jak w lateksie z szybami :D chyba że robią takie w rozmiarze XXL :ROFL:
 

olek1398

Aktywny użytkownik
KSK Wrocław
Reakcje
50 0 0
#7
A tutaj wcześniej obiecanie Twizzy paryskiej policji :). Nie udał mi się więcej obfocić, bo nie specjalnie mogłem odłączyć od grupy, ale dobre i to :p.
DSC00990.JPG
DSC00991.JPG
 
M

Maverick

Gość
#16
No to fajną masz furę Brodagaz (y) Zajefajny klimat. A ludzie pewnie nie jednokrotnie jeszcze na twój widok a raczej tego wozu w pospiechu pasy zapinają albo odrzucają telefony gdy "przypadkiem" rozmawiają podczas jazdy przez nie, co? :D
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#17
No to fajną masz furę Brodagaz (y) Zajefajny klimat. A ludzie pewnie nie jednokrotnie jeszcze na twój widok a raczej tego wozu w pospiechu pasy zapinają albo odrzucają telefony gdy "przypadkiem" rozmawiają podczas jazdy przez nie, co? :D
Niestety bardzo rzadko się nim poruszam po mieście, ale coś w tym jest co mówisz.:)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:1 4
Skala 1:1 216

Podobne wątki