• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Osobowe 1:1

Jacek765

Znany użytkownik
GGM
SMK Katowice
NAMR
Reakcje
3.272 61 2
Ciekawy samochód z jeszcze ciekawszą historią. Właściwie to ta historia nadaje wartość temu samochodowi.
 

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
4.447 31 4
Złapany w wakacje 2019. Nowy Jork, Ford Mustang, rocznikowo nie wypowiem się, trzeba zapytać @Mafo, niedawno prezentował miniaturkę z filmu Charlies Angels, to chyba to samo tylko bez pakietu sportowego.
Z pozdrowieniami.
Maciek "Magic"
PS. Była dyskusja, że to najbrzydszy model Mustanga, hmm nie wnikam który brzydszy lub nie, ale wiem, że na żywo robi super wrażenie.
mustang NYC.jpg
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Ford Mustang, rocznikowo nie wypowiem się, trzeba zapytać @Mafo
Ten model Forda Mustanga to druga generacja produkowana w latach 1974 - 1978 i jest to dwudrzwiowy hardtop.
Była dyskusja, ze to najbrzydszy model Mustanga, hmm nie wnikam który brzydszy lub nie ale wiem, że na żywo robi super wrażenie.
Za najbrzydszy uznawano wersję Cobra II, która była produkowana od 1976 r., którą notabene pokazałem w modelu.
Natomiast pokazany przez Ciebie model Forda Mustanga dostał w 1974 r. tytuł Car of The Year magazynu Motor Trend.
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.455 158 2
Ten model Forda Mustanga to druga generacja produkowana w latach 1974 - 1978 i jest to dwudrzwiowy hardtop.

Za najbrzydszy uznawano wersję Cobra II, która była produkowana od 1976 r., którą notabene pokazałem w modelu.
Natomiast pokazany przez Ciebie model Forda Mustanga dostał w 1974 r. tytuł Car of The Year magazynu Motor Trend.
Zobacz co się po lewej załapało na zdjęciu ;)
 

dyżurny ruchu

Znany użytkownik
Reakcje
154 3 0
Na co dzień, od siedmiu już lat jeżdżę radiowozem włoskich "Carabinieri" ;) (ma płytę pod silnik z tej wersji) i jestem bardzo zadowolony:
DSC_3252.jpg

DSC_3511.jpg

Ale w między czasie na testy miałem bardziej rasowy wóz :cool: oryginalny z USA, jeździł na wschodnim wybrzeżu, rocznik 2011-czyli ostatni rok produkcji CV w wersji P7B dla służb.
DSC_2776.jpg

DSC_2770.jpg

DSC_2766.jpg
DSC_2827.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:1 4
Skala 1:1 216

Podobne wątki