• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Osobowe 1:1

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Mmm...e30, kocham te auta.:love: Sam posiadam taką z 1985 roku, tak zwana "wąska lampa".
Witam.Wiesz co jest to samochód mojego kolegi który ostatnio go nabył,powiem Ci że samochód mistrzostwo świata.Postanowiłem dodać to zdjęcie bo jest na co popatrzeć,stan tego samochodu jest idealny ale jak usłyszałem ile dokładnie kosztował go ten samochód to trochę się zszokowałem ale w takim w stanie tyle się ceni takie BMW - nie żebym się chwalił w jego imieniu ale cena to 26000zł :)
[DOUBLEPOST=1479638618][/DOUBLEPOST]Tej e30 rocznik to '89 :)
 

H0 fan!!!!

Aktywny użytkownik
Reakcje
4 0 0
Cześć, kolega nie kłamał. :) Jestem na finiszu odbudowy i na takie kwoty trzeba się naszykować. W czerwonej jak sądzę siedzi SWAP na M54B30, czyli 231 km. (y)
Przy masie e30'stki to istna rakieta.
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Powiem Ci że wczoraj miałem okazje pierwszy raz zobaczeć jak to śmiga to demon normalnie :D koni niewiem ile ma ale na 100% 3litrowy silnik :) Piękne auto ale jakbym miał mieć taką zabawke to musiałbym też mieć jakieś inne "zwykłe" auto ;)
 

Jacek765

Znany użytkownik
GGM
SMK Katowice
NAMR
Reakcje
3.286 61 2
A mnie spodobał sie gdzies od połowy lat 90-tych szczególnie jak takim przewiózł mnie mój kolega z Niemiec. Na razie po cichu szukam modelu 1:18 Autoart (był nawet dilerski w podobnym kolorze)
 
B

bobby74

Gość
Mieszkałem wtedy na Pomorzu Zachodnim blisko krajowej drogi numer 3 - wtedy E14. Śmigały tamtędy auta z Niemiec z kierunku Kołbaskowa i ze Szwecji ze Świnoujścia/Ystad. Gapiliśmy się jak to dzieciaki na te cuda techniki na tle szarego ówczesnego otoczenia. Do dzisiaj pamiętam kolumnę trzech takich SEC pędzących na północ nad morze :rolleyes:
 

RS11

Znany użytkownik
Reakcje
153 0 0
Dziś słabe jakościowo zdjęcia ale...świeże bo z 16.12.2016 chwilę przed godziną 16:00

Mercedes GLA 2018.jpg

przede mną zamaskowany prawdopodobnie Mercedes GLA 2018, o tyle dziwne że 2 dni wcześniej udało się namierzyć dwa inne GLA 2017 facelift i całkowicie zamaskowaną
A-class'ę 2018. Prototyp ze zdjęcia ma kierownicę po prawej stronie, ale to już nie pierwszy raz ze względu na aparaturę pomiarową.

MB 2018 GLA A.jpg

Trzeba mieć szczęście żeby zobaczyć na publicznej drodze dwa prototypy na raz. Na przeciwnym pasie odmaskowana A-class 2018
przede mną GLA 2018???
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:1 4
Skala 1:1 221

Podobne wątki