• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobówki Korzonka :)

VWAdam

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#41
dla mnie też 850 the best :) no i LOHRA :( TEŻ CHCĘ TAKĄ!!!!!!!!!! hehe Zapytaj się Pana Mieczysława czy nie przywiózłby mi trochę nowości i został u mnie na placu jakiś czas hehehehe - FAJNA KOLEKCJA i nie przejmuj się że masz mało - ja mam dopiero 8szt :):):) pozdro
 
OP
OP
Korzonek

Korzonek

Aktywny użytkownik
Reakcje
130 0 0
#42
Adam każdy kiedyś zaczynał :) Jeszcze ich podgonimy :) został na jakiś czas? Mówisz o jakimś leasingu? :p Poluję na kolejne lohry :) i lawety
 
OP
OP
Korzonek

Korzonek

Aktywny użytkownik
Reakcje
130 0 0
#43
Dawno się tu nic nie działo. Niestety fundusze... :( Ale dzisiaj przypadkowo po drodze do pracy zakupiłem takie cudo :) Przepraszam za fotki, ale robione w pracy telefonem, bo później nie miałbym jak a muszę się pochwalić :)

Syn Pana Mieczysława pojechał zakupić za zachodnią granicę kolejnego woła roboczego, bo zleceń coraz więcej i... Postanowił sprawdzić nową lawetę i przytargał coś na handel :)
Audi A5 herpa



 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.865 386 20
#47
A5 bardzo ciekawa i z dużą ilością szczegółów. Szkoda tylko, że się zepsuła i musi jechać na lawecie. ;)
 
OP
OP
Korzonek

Korzonek

Aktywny użytkownik
Reakcje
130 0 0
#52
Dawno się tu nic nie działo, ale teraz się to zmieni :) Zauważyłem, że poprzednie fotki się nie ładują. Problem z hostem. Dlatego jako pierwsze zdjęcie wrzucam fotkę z lotu ptaka na moją skromną kolekcję osobówek i dostawczaków. (ciężarowe wrzucę z czasem :) )



...i dzisiaj pierwsze fotki z dzisiajszej dostawy. Znany pan Mieczysław ściągnął kilka aut z rajchu. Lepsza prezentacja jak u notariusza podpiszę umowę na kupno działki od Brody :) Już wkrótce :D



Syn pana Mieczysława pożyczył od ojca małą lawetę i ściągnął sobie taki oto wynalazek. Chyba będzie rozkręcał biznes...



i na końcu peletonu szwagier Mieczysława, znany w okolicy blacharz ze swoim nowym nabytkiem.



Za jakość fotek przepraszam, ostrość jeszcze ucieka, ale dopiero zaczynam zabawę z makro :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.865 386 20
#54
Lohr wygląda świetnie. Na drugim miejscu pomoc drogowa z rozbitkiem. Fajnie to wygląda.
A fotki wrzucaj bezpośrednio z komputera na forum to nie znikną.
 

Podobne wątki