• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobówki Kempola

OP
OP
Kempol

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0
#85
Tak myślałem. Super.
Moje tło to na razie prowizorka - zwykły wydruk na zwykłym papierze, ale muszę się wybrać do znajomego fotografa aby to ładnie wydrukować na lepszym sprzęcie i materiale.
Dzięki @Astro(y)(y)(y)
 
Ostatnio edytowane:

Wieśniak

Aktywny użytkownik
Reakcje
538 44 0
#89
Stefan: [wysuwa się z pod traktora] "Przerzucamy się na handel bronią?"
Heniek: "Czy ja wiem?..."
Stefan: "Popatrz na te auta. To się musi opłacać."
Wiesiek: "Heńka się nie pytaj. On się boi huku i wystrzałów."
Stefan: "Dobra, nie było tematu. Podaj trzynastkę." [wsuwa się pod traktora]
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
#92
Najpierw Land Rovery, teraz handel bronią , coraz bardziej Cię lubię i Twoje prezentacje :) :) :)
Tak trzymaj (y)(y)(y)
Jeden mały minusik za te niemieckie flagi, jak Clio na czarnych blachach to flagi powinny być w moich ulubionych barwach biało czerwone :)
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
#96
WOW!!! Tak jak pisali moi poprzednicy, u Ciebie to się dzieje! :D Ostatnia scenka bardzo pomysłowa. (y) Do tego Jaguar , który mi się bardzo dobrze kojarzy, najlepiej taki V8 4.0... ;) Czekam na więcej...
 

Wieśniak

Aktywny użytkownik
Reakcje
538 44 0
#97
Eee... sorki, soreczki! Trochę popiliśmy i kliknęliśmy nie ten wątek :oops:.
Wpisik był, potem znikł, a teraz jest tam, gdzie trzeba. Magia!
Jeszcze raz pardonsik!
 

Jacek T4

Znany użytkownik
Reakcje
1.008 1 0
Wow, co tu się dzieje w tym laskuo_O, tylko na chwilę człowiek spuści oko z tematu, a tu jak nie ciężki sprzęt to ekscytujące rajdy na tle rozkrzyczanych kibiców zza zachodniej miedzy.
I jeszcze te szemrane interesy z towarem niewiadomego pochodzenia w skrzyniach...:eek:
Za każdym razem temperatura prezentacji rośnie.
Nie chcę nikogo podpuszczać:devil: ale lasek to też dobre miejsce do amorów...;)
 

Podobne wątki