• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobówki Arkadiuss88

WodnikOlszynek

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#62
No ten model MB C nie jest akurat tani ,ja bym tyle nie zapłacił za niego
I słusznie.
Wprawdzie jeśli ktoś kupuje "sklepową" Herpę za ponad 50, rozsądnie będzie dołożyć te kilkanaście PLN na lepiej wykonany model, ale utrata wartości jest ogromna. Modelarstwo to hobby dla cierpliwych, niedługo będą poniżej 30 :)
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#65
Prezentowany model Audi A4 w wersji Cabriolet bardzo ładnie się prezentuje w tym niebieskim kolorze
o chromowanej ramce szyby. Wykonanie na bardzo wysokim poziomie. Nie zapomniano o najmniejszym
szczególe podczas projektowania tej miniaturki. Starannie z chirurgiczna precyzją wykonano atrapę chłodnicy
z charakterystycznymi czterema ringami. Bardzo podoba mi się czarne w całości wykończenie wnętrza oraz półki
umiejscowionej za siedzeniami tylnymi.Wykonanie formy karoserii bardzo przyzwoite oraz spasowanie z nią elementów.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.565 386 20
#68
Bardzo ciekawa wersja tego Audika. Bez dachu wygląda też dobrze. Idealna wersja do lansowania się po słonecznych bulwarach.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#71
Bardzo ładny Opel w wykonaniu herpy. Gdzie się podziały Ople w dzisiejszym wydaniu herpy. Szkoda, że nie jest kontynuowana tradycja
herpy jako firmy produkującej wszystkie odpowiedniki w skali 1/87 z rynku niemieckiego. Dobrze, ze zachowały się w zbiorach modelarzy
stare poczciwe modele herpy. Prezentowana Vectra w nadwoziu bardziej sportowym (liftback) super się prezentuje. Ponadczasowa na tamte
czasy bardzo starannie została oddana w tym modelu. Mam na myśli przetłoczenia kończące się na lusterkach. Felgi bardzo charakterystyczne.
 

Podobne wątki