• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobówki Arkadiuss88

OP
OP
Arkadiuss88

Arkadiuss88

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#21
Oh, to może przynajmniej jednego przerobisz? :gwizd:
szybciej tego z napisem T-e-l-e-k-o-m bo to logo tuż po podzieleniu się na Deutsche Post i Deutsche Telekom... Tego z logiem T zostawiam... ;)[DOUBLEPOST=1400526660][/DOUBLEPOST]
W tym malowaniu możesz niezłą gromadkę uzbierać , VW T4 , Ford Mondeo II, Mercedes Sprinter , trochę tego jest.
jak trafię to biorę od razu...
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#29
Bardzo ciekawie wyglądają te Twoje Gwiazdy na parkingu. Czerwony najbardziej mi się podoba.
 
OP
OP
Arkadiuss88

Arkadiuss88

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#36
dodam jeszcze że nabyłem w sumie 4 auta w zestawie markowanym przez PIKO ale tak naprawde to Schucko... pozostałe 2 wrzuce jutro... ale prawda jest taka jak napisał lotus... robią to w chinach...
 
OP
OP
Arkadiuss88

Arkadiuss88

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#38

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#39
To było oczywiście z żartem, więc śmiało umieszczaj pozostałe. Nie jest znowu taki straszny ten VW.
Nie chciałbym, żeby z mojego powodu kogoś zniechęciłem do umieszczania modeli.
 
OP
OP
Arkadiuss88

Arkadiuss88

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#40
To było oczywiście z żartem, więc śmiało umieszczaj pozostałe. Nie jest znowu taki straszny ten VW.
Nie chciałbym, żeby z mojego powodu kogoś zniechęciłem do umieszczania modeli.
Ten zestaw kupiłem kiedy byłem chory tylko na kolej... ;) nie miałem świadomości o istnieniu Herpy, Vikinga, Brekiny... stad taka wpadka...:)
Niech nowi potraktują to jako przestrogę... ;)
 

Podobne wątki