• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobówki Arkadiuss88

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#2
Czerwony jak na metalowy odlew wygląda całkiem nie źle. Ale ten herpowski (jak się nie mylę) to wygląda rewelacyjnie. Dużo oznaczeń daje mu pełen realizm.
 
OP
OP
Arkadiuss88

Arkadiuss88

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#4
Ten czerwony jest od Schucko był w zestawie 4 aut pod brandem PIKO, ten drugi to model firmy Busch i rzeczywiście bije na głowę ten metalowy...
 
OP
OP
Arkadiuss88

Arkadiuss88

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#6
Widzę to Michał jak mam kilka modeli plastikowych od Ciebie... Te metalowe to druga wtopa po "piwach"... ;)
Więcej nie przewiduje..
Ten Busch trafił mi się w zestawie minidioramy
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#7
Jak to jest Busch to na pewno jeszcze lepiej wykonany niż herpowski. Busch robi naprawdę kapitalne modele.
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.455 158 2
#8
Widzę to Michał jak mam kilka modeli plastikowych od Ciebie... Te metalowe to druga wtopa po "piwach"... ;)
Więcej nie przewiduje..
Ten Busch trafił mi się w zestawie minidioramy
Spokojnie, Audi wygląda naprawdę dobrze. Modele piwne to owszem porażka.. ale już jesteś na dobrej drodze.
 
OP
OP
Arkadiuss88

Arkadiuss88

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#10
Ktoś z kolegów pisał na forum że Schucko nadrabia malowaniem... Rzeczywiście pomalowane są pięknie i dla kogoś kto nie przywiązuje dużej wagi do szczegółów to są one do przełknięcia...
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#15
Bardzo fajne zestawienie obojga Audi A6. Takie fotki uwielbiam bo widać jaka ogromna różnica jest pomiędzy plastikowym modelem
a modelem wykonanym z tworzywa metalowego. Widać jak na dłoni zalane linie podziału i przetłoczenia w czerwonym Audi. Dlatego
bardzo uwielbiam skalę 1/87 w wydaniu plastikowym, bo wykonaniem przebija nawet skalę 1/18 ze względu na dokładność przetłoczeń.
Srebrny model jest pięknie wykonany z uwzględnieniem najmniejszych szczegółów w postaci firmowych oznaczeń i tablic rejestracyjnych.
Wzór felg bardzo mi się podoba i wyglądają jak prawdziwe alusy. Drugi A6 czerwony to druga liga modelarska w skali 1/87. Tablice super.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.030 108 2
#20
W tym malowaniu możesz niezłą gromadkę uzbierać , VW T4 , Ford Mondeo II, Mercedes Sprinter , trochę tego jest.
 

Podobne wątki