• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja OSOBÓWKI CZARNEGO 2M

C

czarny2m

Gość
#1
Witam kolegów, pragnę zaprezentować własną kolekcję samochodów, kupowanych głównie z przeznaczeniem na makietę która powstaje. Niektóre pojazdy zostały delikatnie spatynowane( te które już stoją w Rokowicach) reszta w stanie dziewiczym. Na początek Mercedesy:)
 

Załączniki

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#2
Witam w dziale samochodowym, podobają mi się Twoje modele i praktycznie wszystkie posiadam, szczególnie fajne są G klasy.(y)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#6
Carman fajny bo ma pokrywę silnika i bagażnik otwierany.;)
Ciekawa kolekcja ale nie wiem czy nie za szybko nam ją prezentujesz??:)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#13
Całkiem ciekawa kolekcja się zapowiada, tylko za szybko i za dużo na raz. Mnie oczywiście w oko wpadł BMW X5 z racji mojego "hopla na punkcie śmigiełka". Ale pozostałe modele tez ciekawe. Dobrze by było, jakbyś napisał jaki to model (przynajmniej z tych mało znanych) i jaki producent.
A tak w ogóle to witaj w dziale pojazdów na gumowych kołach. :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#19
Rewelacyjny plener zrobiłeś. Ten MB wygląda jak w naturze. Gratuluję pomysłu i wykonania. Fotki świetne. (y)
 

Podobne wątki