• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Osinobusy - nowy projekt

OP
OP
eugen74

eugen74

Użytkownik
Wszyscy chętni są na liście, lista oczywiście nie jest zobowiązująca do zakupu, jeżeli ktoś się wyłamie to nie ma problemu .
Do tej pory zarezerwowane jest 21 szt. - zamykam listę , ująłem wszystkich z wątku jak i z pw, w/g kolejności zgłoszeń .
Listy nie publikuję oficjalnie bo może ktoś sobie tego nie życzyć, chyba że nie ma sprzeciwów to mogę ją ujawnić :)
Dzisiaj był kolejny szpachelek, szlifowanko i świetlik dachowy, 6 godzin pracy :sleep:

Ostatnio edytowane:
OP
OP
eugen74

eugen74

Użytkownik
Jest dalsze zainteresowanie, oprócz listy podstawowej która kończy się na Koledze Adamzalesie, jest lista rezerwowa, czyli jeżeli ktoś wypadnie to model przypada następnemu koledze z listy rezerwowej

OP
OP
eugen74

eugen74

Użytkownik
Wszyscy koledzy którzy zgłosili chęć zakupu po 05.01.2019 r. czy to na pw czy też w wątki zostali ujęci na listę rezerwową, i jeżeli ktoś wypadnie z listy podstawowej modele będą dysponowane dla chętnych z listy rezerwowej w/g kolejności .
Oczywiście można w dalszym ciągu zgłaszać chęć zakupu, być może pokuszę się o zrobienie dwóch form .
Na chwilę obecna jest rozdysponowanych 26 szt.

OP
OP
eugen74
Coś trzeba by napisać .
Buda otrzymała już ostatni podkład, mam nadzieję że udało mi się wyeliminować wszystkie niedoskonałości .
Kalki już zrobione .
Obecnie jestem na etapie oszklenia, model najprawdopodobniej otrzyma komplet szyb, każda wycinana osobno i pasująca w swoje miejsce, dogaduję ostatnie szczegóły z lasernikiem . Taka forma oszklenia nie była w planach, tak więc cena modelu może nieznacznie wzrosnąć o jakieś 5 zł .
Oczywiście jeżeli ktoś nie będzie chciał takich szybek to nie ma problemu, w zamian otrzyma folię do podklejenia .
Jak będe miał troszkę czasu to cyknę fotki z etapu prac i wrzucę tutaj .