• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Osinobusy - nowy projekt

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
To dobra wiadomość. Choć ja nie wątpiłem, że finalnie kol. @eugen74 się ze swoich zobowiązań wywiąże. Pretensje miałem tylko o to, że nas nie powiadomił o tym, że jest jakiś problem.
 
Ostatnio edytowane:

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
No trudno zrozumieć postępowanie naszego kolegi lecz ja muszę przyznać, że po perypetiach i z opóźnieniem ale swoje zamówienie dostałem z gratisem na dodatek.
Co pochwalam i doceniam .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.842 386 20
Jak sprzedawca jest nieuczciwy i nie umie wysłać modelu w umówionym terminie, to proponuję nie kupować u niego, albo kupować z zapłatą po otrzymaniu modelu. To jedyne dwie opcje, które mogą nauczyć nieuczciwego wysyłania w terminie.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.842 386 20
Kolega Eugen wie chyba najwięcej o modelach GPM i tam się udziela. Pewnie z tego powodu zapomniał o Was koledzy. Tak jak zawsze, to i tu zaproponuję przekazanie sprawy odpowiednim służbom, to kolega może się ogarnie i powysyła Wam modele albo zwróci pieniądze... :niepewny: