• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

orientacyjny czas produkcyjny lokomotywy

SINYOU

Aktywny użytkownik
Reakcje
40 2 1
#1
Mam do was takie pytanie ile czasu trwa zbudowanie lokomotywy spalinowej lub elektrycznej ?
Zawsze mnie to ciekawiło, bo lok to nie samochód których zjezdza dziennie z taśmy kilkadziesiąt sztuk .Chodzi mi głównie o lata 70 -90 -te i najlepiej polskie loki, jeśli są na ten temat dane.
 

M.Smoczkiewicz

Użytkownik
KKMK
Reakcje
0 0 0
#3
SINYOU napisał(a):
Mam do was takie pytanie ile czasu trwa zbudowanie lokomotywy spalinowej lub elektrycznej ?
Zawsze mnie to ciekawiło, bo lok to nie samochód których zjezdza dziennie z taśmy kilkadziesiąt sztuk .Chodzi mi głównie o lata 70 -90 -te i najlepiej polskie loki, jeśli są na ten temat dane.
Przeczytaj wspaniały, opatrzony pięknymi zdjęciami artykuł który Pan Ryszard Rusak zamieścił w ostatnim numerze Świata kolei 7/2009, - da Ci to wyobrażenie o złożoności problemu - a jeszcze spróbuj cofnąć czas i założyć współczynnik opóźnień technologicznych polskiego przemysłu to częściowo masz odpowiedź na swoje pytanie. Jeśli byłeś dorosły w latach o które pytasz to wiesz o czym mówię - jeśli nie - ciężko Ci będzie to zrozumieć. Znasz pojęcie wykonać plan ? Pozdrawiam - Marek
 
OP
OP
SINYOU

SINYOU

Aktywny użytkownik
Reakcje
40 2 1
#4
mam dopiero 18 lat ale interesuje sie latami komuny i wiem jakie tam występowały problem z zaopatrzaniem, pozwoleniami na opracowywanie konstrukcji, inwigilacją ZSRR naszego przemysłu. ;).
Chodzi mi mówiąc o produkcji czytaj ( montaż części i podzespołów w jeden gotowy pojazd) nie prototyp ale produkowany seryjnie pojazd
ps. dzięki za artykół a nie miał by ktoś dac jego skanów
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Koleje w Polsce 12
Koleje w Polsce 0
Koleje w Polsce 0
Koleje w Polsce 7
Koleje w Polsce 10

Podobne wątki