• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Opowieści dziwnej treści, czyli Piotra i Pawła kolejowe peregrynacje.

hamulcowy

Aktywny użytkownik
"Najprawdopodobniej jest to moja ostatnia relacja, decyzję podejmę wieczorem, nie jest to żaden foch, ani chęć wymuszenia super ocen, te akurat mi zwisają, po prostu prócz wspomnianej garstki stałych czytelników, nikogo to nie interesuje, tak jak mało kto się podnieca prawdziwym modelarstwem które czasem gości na forum, żeby coś robić trzeba widzieć w tym sens, ja przestałem."

Sadzę, że nie jest tak źle, jak to przedstawiasz. Myślę, że jest spora grupa czytelników, którzy niekoniecznie mają coś do dodania, więc nie piszą. Wystarczy popatrzeć na ilość wejść przy każdym wątku. Pisz dalej.

Misiek

Znany użytkownik
To pytanie nękało mnie w zeszłym roku. Ja odpowiedź znalazłem.
Gdzie?
Wpis połączony automatycznie:

Sadzę, że nie jest tak źle, jak to przedstawiasz. Myślę, że jest spora grupa czytelników, którzy niekoniecznie mają coś do dodania, więc nie piszą. Wystarczy popatrzeć na ilość wejść przy każdym wątku. Pisz dalej.
Popieram!

OP
OP
Paweł R

Paweł R

Moderator Wycieczki i podróże kolejami
Zespół forum
H0e
Ekspert
Może ktoś inny potraktuje to jak wyzwanie i ruszy cztery litery (...nogi...;)) w te same rejony by zobaczyć to samo na własne oczy.
Jak do tej pory nikt tego nie zrobił.

w tym momencie możemy postawić pytanie o sam sens forum jako takiego i czy wogóle ma to sens...
Wydaje mi się że straciło, przez dobre zmiany, przez nieudolną politykę administratora i moderatorów, przez dopuszczanie oszołomów, stawianie na pierwszym miejscu reklam i frekwencji nad treścią itd. itd.
Oczywiście to też dzieje się za sprawą zmiany świata na inny, to już nie Martel, nie zatrzymamy tego, nie zmienimy, tak musi być, ja osobiście jestem zmęczony, Panowie trzeba pojechać, iść kilkanaście kilometrów, przedzierać się przez krzaki, mokradła, użerać z Sokistami, wybrać zdjęcia obrobić,po co po to żeby dostać serduszko, gwiazdkę, to nie jest bodziec.
Zabrzmi to nieskromnie, ale w całej masie chłamu zalewającego to forum, moje tematy trzymały poziom, oczywiście nie mnie to osądzać, ale takie mam wrażenie, no ale mogę się mylić, jak widać społeczeństwo jest wygodne, zamiast ruszyć tłusta d*** sprzed ekranu lepiej poczyta wynurzenia łosia i wyobrazić sobie siebie jako wielkiego odkrywcę.

43.jpg

Spójrzcie na fakty, 21 wątków 1242 wpisy, nawet tramwaje biją ten dział na głowę 99 wątków 1687 wpisów.

Niestety ani z Was modelarze, ani miłośnicy kolei, sam nie wiem po co tu się logujecie.

Ja wymiękam, oczywiście czasem się tu pojawię, ale wodotrysków nie będzie.

Jest mi tylko niezmiernie przykro że sprawiam zawód Piotrkowi, którego traktuję jak brata którego nigdy nie miałem, ale mam nadzieję że mnie zrozumie, a dalszy ciąg na pewno będzie, tylko nie tu.

Dziękuję wszystkim nielicznym za uwagę, za listy z wyrazami poparcia i czas jaki przeznaczyliście na czytanie moich bzdetów.

Pamiętajcie, wystarczy wyjść z domu, to prostsze niż myślicie.