• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Relacja Opowieści dziwnej treści czyli Piotra i Pawła kolejowe peregrynacje

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
Pora się obudzić, zaropiałe oczka umyć, i zrobić to co rano się powinno zrobić, no i w drogę, najsamprzód 26 minut w autobusie z innymi ludźmi, wyzwanie, dam radę, chyba, a potem konsorcjum 2P bo Pietrka nie będzie dziś z nami, pojedzie w świat, spróbujemy zerknąć na to czego już nie ma.
Ostrzegam relacja jak zwykle nudna i pełna emocji i nie do końca akceptowalnych poglądów, niektórzy niech się zastanowią czy czytać. Ale to za chwilę. Miłego dnia.
Pawle, napewno będzie ciekawsza niż widok za oknem pociągu którym jadę na służbę ( dziś trasa Lotnisko Chopina - W-wa Zachodnia- W-wa Gdańska - Legionowo - Radzymin). Miłej wyprawy, trzymajcie się...

Pozdr,...

ps. poniżej widok z za okna...
IMG_20240328_062159917~2.jpg
 

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
4.447 31 4
@Harry Potter widok, który prezentujesz byłby ciekawy jakbyś odczytał cechy na torze :ROFL:
@Kpt. Nemo, myj te okna chybcikiem i zasuwaj coby relacja była jak najwcześniej :)
Quote of the day: "Co masz zrobić jutro zrób tydzień wcześniej, będziesz miał tydzień i dzień wolnego" - Magic, marzec 2024. Tak żem też zrobił i mogę elegancko się powłóczyć w terenie :)
 

stare tory

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
970 82 11
"Uczciwie" pracujący ludzie o tej godzinie są już w pracy albo w drodze do pracy. Tylko lenie, wałkonie i spekulanci o takiej godzinie dopiereo oczka otwierają.
Godzina 6:17 to jest zdecydowanie za późno o udoju krów ale za wcześnie do"udoju"ludzi. Dlatego chylę czoła przed Pawłem za to, że chce mu się
wstać o tak"nieludzkiej"porze żeby zrobić dla nas relację z wyprawy.
 
OP
OP
Kpt. Nemo

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.032 494 29
Własnie wrócilim, było super, najpierw normalnotorowo, potem już tylko wąski i wąski.

"Uczciwie" pracujący ludzie o tej godzinie są już w pracy albo w drodze do pracy. Tylko lenie, wałkonie i spekulanci o takiej godzinie dopiereo oczka otwierają.
:)
Godzina 6:17 to jest zdecydowanie za późno o udoju krów ale za wcześnie do"udoju"ludzi. Dlatego chylę czoła przed Pawłem za to, że chce mu się
wstać o tak"nieludzkiej"porze żeby zrobić dla nas relację z wyprawy.

Moi drodzy codziennie wstaję o 4.10, w soboty i niedzielę niby później, ale paszczak przychodzi i trąca mnie swoim wilgotnym noskiem i idziemy na spacer, zresztą nawet w dni wolne budzę się o tej samej porze, wieloletni trening czyni miszcza.

Na właściwy tor wrócimy jutro, jak się uda oderwać od świątecznych przygotowań.