• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Opinie o wagona Marklin

Lechoniewicz

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Szukałem na forum lae niestety nie znalazłem. :sad: A potrzebuje sie troche dwoeidzieć coś o wagonach firmy Marklin, bo znjamoy ma pare sztuk do sprzedania za dosyc rozsadna cene, a zanim kupie to wole cos niecos wiedziec. :smile:
 

chf

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#2
Po pierwsze nie izolowane osie, po drugie nie w każdym wagonier pasują rokowskie odpowiedniki, po za tym nic raczej do nich nie mam. Tyle z moich doświadczeń z wagonami tej firmy.
 
Reakcje
0 0 0
#3
Ja mam kilka z nowych produkcji tej firmy już z osiami izolowanymi (kupowane w sklepie) i muszę przyznać, że bardzo dobrze są wykonane. Jednak zależy wszystko o jakie wagony pytasz. Mogę się wypowiedzieć tylko odnośnie tych co mam ;) (Głównie "gruszki")
 
OP
OP
L

Lechoniewicz

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#4
Mi chodzi głownie o chłodnie. na dole ejden z kilku wagonów na które ma chrapke :razz: . No jak je widzialem to tez dosyć ładnie odwzorowane, i powiem szczerze , że pierwszy arz widziałem wagoń w takim malowaniu. A zaciekawił mnie sposób trzy amnia osi. A takze zauwazyłem ze sprzęgi maja jakby gorna pokrywkę (na zjdeciu da sie dojrzeć) która chyba ma za zadanie uniemozliwic sie wypiecie wagonów na nierównościach
 

Załączniki

chf

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#5
Tak po to ona jest . To jest sprzęg typu "żaba". Jeżeli tobie by były niepotrzebne bo w swoim taborze masz inne to ja z chęcią odkupię wszystkie "żaby"
 
OP
OP
L

Lechoniewicz

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#6
Tzn. jak narazie to tylko w tym wagonie rzucił mi sie w oczy ten zaczep, a z tego co widzialem to chyba jest on na wcisk czy jakos tak, w kazdym arzie ejst on nakladany. Niestety, ale ja tez mam sprzegi tego typu, lecz bez "pokrywki", wiec raczej beda pasowaly. Ale jakby cos to ebde pamietal :smile: Ale widze że opinia ogólnie ejst dobra więc sie chyba skuszę na nie :D . A z kołami nie ma problemu bo od czego jest alledrogo :cool:
 

EVB420 12

Aktywny użytkownik
BGM
Reakcje
879 1 0
#7
Tak zaczep w tym wagonie jest na wcisk. Też polecam ten wagon, mam takie 3 i mi się też podobają, jakby twój znajomy chciałby jakiś sprzedać (jeżeli Ty nie kupisz wszystkich) to napisz na priv.
 
OP
OP
L

Lechoniewicz

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#9
EVB420 12 napisał(a):
Tak zaczep w tym wagonie jest na wcisk. Też polecam ten wagon, mam takie 3 i mi się też podobają, jakby twój znajomy chciałby jakiś sprzedać (jeżeli Ty nie kupisz wszystkich) to napisz na priv.
Tam jest chyba z 5 wagonów, a ze koleś chce za nie tylko 50zł więc biorę wszystkie. :LOL: jeden z marsa, jeden ze snickersa, dwa z czyms tak, i ejden w piwem :D
 
Reakcje
0 0 0
#10
Bierz bierz. Ja za swoją dałem w licytacji 9 zł ale takie okazje nie zdarzają się często. Wagon bardzo ładnie jeździ (jest po instalacji KKK gdyż stary Marklin tego nie oferował). Te białe z piwem są piękne ;P

Pozdrawiam, Marcin
 
OP
OP
L

Lechoniewicz

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#12
NO to czas na mała opinie. Powiem, ze ejstem mile zaskocznony. Wagoniki jezdżą leciutko, nawet ten najstarszy. Dosyć dobree wykonanaie. Niestety tylko dwa posiadaja KKK. Ogólnie to ejstem zadowolony, bo za taką cene opłacało się
 

Podobne wątki