• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Oltransowe rewolucje

oltrans

Znany użytkownik
Reakcje
37 0 0
#1
Witam zakładam nowy temat aby podzielić się z wami moimi przeróbkami ciężarówek i naczep
A oto pierwsza z nich wykonana z podwozia naczepy wandta Może po południu zrobię jakiś ładunek
SNB10263.GIF
SNB10259.JPG
SNB10260.JPG
SNB10261.JPG
SNB10262.JPG
 

szczypior6192

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
Strasznie krzywo Ci się to pocięło. Ja proponuję jeszcze raz to zrobić równo i dokładnie bo teraz to wygląda trochę lipnie ale pomysł fajny i to mi się podoba. Jakbyś poprawił to na naczepę jakiś ciekawy ładunek i na pewno model będzie lepiej wyglądał jak ze zwykłą firanką.
 
OP
OP
oltrans

oltrans

Znany użytkownik
Reakcje
37 0 0
#6
Naczepa została zrobiona od nowa i teraz tak się jej przyglądam to nie wygląda tak żle z tymi kołami ale one nie pasują do renówki z którą docelowo ma naczepa jeżdzić
 

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#20
Nie chcę się czepiać ale na moje cała dioramka jest do poprawki. Zrób drogę z gipsu i pomaluj, pasy trochę dłuższe i węższe oraz większe odległości między nimi. Popraw też trawę. Nie mówię żeby to od razu był polak siany najdroższą elektrosadzarką ale mata wystarczy (y). Popraw to wszystko i bd miał dioramke a nie składnice harcerską ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 14

Podobne wątki