• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Oltransowe rewolucje

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.410 108 2
#21
Nie chcę się czepiać ale na moje cała dioramka jest do poprawki. Zrób drogę z gipsu i pomaluj, pasy trochę dłuższe i węższe oraz większe odległości między nimi. Popraw też trawę. Nie mówię żeby to od razu był polak siany najdroższą elektrosadzarką ale mata wystarczy (y). Popraw to wszystko i bd miał dioramke a nie składnice harcerską ;)
Szkoda kasy na mate trawiastą bo efekt jest mizerny , a bez elektrosadzarki też można trawę elektroststyczną posadzić jest kilka metod.;)
 
OP
OP
oltrans

oltrans

Znany użytkownik
Reakcje
37 0 0
#29
SNB10329.JPG
SNB10330.JPG
SNB10331.JPG
SNB10333.JPG
SNB10327.JPG

Witam naczepę odłożyłem na razie a zająłem przeróbkami w scani Jeszcze zostało wpiąć kangura i zarejestrować pojazd.Przy okazji wymyśliłem patent na odblaski które będą w actrosie Sory za foty ale aparat boi się ciemności
 
OP
OP
oltrans

oltrans

Znany użytkownik
Reakcje
37 0 0
#30
Witam wszystkich ponownie po dłuższej przerwie(sprawy prywatne)powracam. Na początek pokaże rozściełacz do asfaltu czyli dynapac sd2500w
DSC_0151.jpg
DSC_0152.jpg
DSC_0155.jpg

 

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#32
Nawet nie zauważyłem rozściełacza. Wydaje mi się czy samemu go robiłeś tak jak naczepę? Poszpachlować trochę trzeba i będzie ok razem z rościełaczem. (y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.930 386 20
#33
Rozściełacz bardzo ciekawy, a ta niskopodwoziówka całkiem fajna, tylko trochę wygląda plastikowo. Może rzeczywiście jakby ją podszpachlować i trochę zwaloryzować...
 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#34
Witam
Widzę że u kolegi pomysłów nie brakuje. Ale od pomysłu do modelu długa droga. Dopracował bym szczegóły i dopieścił wykończenie.
 
OP
OP
oltrans

oltrans

Znany użytkownik
Reakcje
37 0 0
#35
Witam pora troszkę odświerzyć temat.Ostatnim czasem powstała oto taka dioramka .
DSC_0231.jpg
DSC_0232.jpg
DSC_0221.jpg
DSC_0222.jpg
DSC_0224.jpg
DSC_0226.jpg
DSC_0227.jpg

P.S.Zapomniałem przedstawić nowego nabytku renia magnum +pod kontenerówka +kontener chłodniczy.
DSC_0235.jpg
DSC_0236.jpg
 
OP
OP
oltrans

oltrans

Znany użytkownik
Reakcje
37 0 0
#37
Witam.Dziś mały up date dioramy pojawiły się słupki geometryczne od nowa zrobiłem przednią ścianę budynku oraz z placu znikneły badziewiaste płyty które po złapaniu minimalnej wilgoci zaczęły się odklejać zastąpiłem je żwirem.Renatę kupiłem używaną w sklepie loko model miała ona połamane lustro więc musiałem zrobić nowę ponadto była troszkę ufajdana klejem więc stąd te białe ślady po czyszczeniu cifem obecne ich nie ma.Co do Plamir to wieś koło Łomianek
Kopia DSC_0245.jpg
DSC_0242.jpg
DSC_0244.jpg
DSC_0246.jpg
 

Załączniki

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#38
Dioramka ładnie się prezentuje tylko te znaki stawiają na 2 słupach :). Co do płyt to wytnij sobie takie z kartonu, pomaluj szarą farbką (nie wodorozcieńczalną) i przyklej porządnie do podłoża i nic nie będzie się odklejać itd. Przykładem jest moja ostatnia diorama i pasta śniegowa która jest na bazie wody ;).
 

Seebuleek

Aktywny użytkownik
Reakcje
48 0 0
#39
O teraz dużo lepiej. Co do płyt to tak jak pisał Młody, ja mam tak zrobione i jest dobrze ;) Do Palmir mam niecałe 50 klocków, dlatego pytam ;)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.410 108 2
#40
Teraz wygląda dużo lepiej, ale jeszcze byś mógł popracować nad budynkiem, bo co innego ślady eksploatacji i celowe starzenie a co innego niezbyt staranne wykonanie.;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 14

Podobne wątki