• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Oltransowe rewolucje

Reakcje
10.674 67 1
Jeśli chodzi o Dafa , to raczej bym się skłaniał do tego co napisał Igor . Chodzi o to że kiedyś były próby nawiązania współpracy . Co do mercedesów to z tego co wiem to chodzi o odgłos silnika . Przynajmniej takie wersje słyszałem od starszych szoferów . Chociaż też by należało sprawdzić czy przypadkiem mercedesy nie były produkowane w halach gdzie kiedyś tłuczono robury .
 
OP
OP
oltrans

oltrans

Znany użytkownik
Reakcje
37 0 0
Witam.
Czas zaprezentować chyba najciekawszy model który ostatnio zrobiłem.
Jest to man tgx euro6 w malowaniu kahl-a.Aktualnie kahl nie posiada takiego zestawu aczkolwiek posiada 3 osiowe wózki,oraz sprzęgnięte z nimi man-y tyle że euro 6.
Co do modelu ciągnika to dodałem mu duperele w kabinie firanki,kamizelkę.
Piramida oryginalna herposka wydawała mi się trochę biedna,więc najpierw pod szlifowałem zbiorniki dodałem kable,skrzynkę na narzędzia,kogut,kable itp.
Wózek zrobiłem samemu przy wykorzystaniu ramy herpy.
Model dostał kalki zaprojektowane przez Ciemnego,wydrukowane przez Mf-zone.
SNB15989.JPG
SNB15990.JPG
SNB15991.JPG
SNB15995.JPG
SNB15996.JPG
SNB15998.JPG
SNB15999.JPG
SNB16000.JPG
SNB16002.JPG
SNB16006.JPG
SNB15814.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Świetna ta przeróbka. Kapitalnie zrobiłeś tył naczepy, a i plandeka na dachu wygląda niesamowicie realnie. Pozostałe dodatki i podmalowania tylko dodają realizmu zestawowi. Gratuluję pomysłu i wykonania. (y) (y) (y)
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
Dobry pomysł na zrobienie ciekawego modelu z reklamówki, podoba mi sie przeróka i przedewszystkim tył naczepy, to jak Ty takie cos robisz z nudów to boje sie widzieć co robis zjak masz wene :D
 
OP
OP
oltrans

oltrans

Znany użytkownik
Reakcje
37 0 0
Witam
Ostatnio coś mam fazę na autobusy.Z tematem autobusów właśnie związany jest mój najnowszy wyrób czyli neoplan straliner euro6,Autobus wykonany przez rietze,ja go nieco zwaloryzowałem.
Model dostał:
obrysówki
pomalowane wnętrze
kubek,rolkę papieru w kabinie
wasch
oraz kilka innych głupot.
Tak pojazd wygląda w oryginale:

Zdjęcie Mika Brocklebanka
SNB16734.JPG
SNB16740.JPG
SNB16744.JPG
SNB16747.JPG
SNB16729.JPG
SNB16732.JPG
 

Załączniki

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 14

Podobne wątki