• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Oltransowe makiety i dioramy

OP
OP
oltrans

oltrans

Znany użytkownik
Reakcje
37 0 0
#21
Witam
Ostatnio na warsztacie mam 3 dioramy.2 już prawie zrobione.
Dziś przedstawię wam jedną z nich,diorama praktycznie zrobiona zostało dodać jakieś tło, wykończyć zewnętrzne boki,oraz dosypać nieco ziemi.Diorama przedstawia sierpień kiedy kukurydza jest już wysoka aczkolwiek cały czas jeszcze mocno zielona,a pierwsze pola po skoszeniu i gruberowaniu.
Niestety fotki słabe.
SNB12170.JPG
SNB12177.JPG
SNB12178.JPG
SNB12179.JPG
SNB12180.JPG
SNB12181.JPG
SNB12182.JPG
SNB12183.JPG
SNB12184.JPG
SNB12185.JPG
SNB12186.JPG
SNB12187.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
#25
Świetny pomysł i jeszcze lepsze wykonanie. (y) Na pierwszej fotce to wygląda jak w rzeczywistości.
 

Ogur

Aktywny użytkownik
Reakcje
31 2 0
#26
Jak by były kukurydze bliżej siebie było by jeszcze lepiej ale i tak jest świetnie(y) Na opole widziałbym wjazd ale to tylko moja sugestia ;) Ogólnie jest rewelacyjnie :D
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
#32
Ten wjazd to wejście dla pieszych :D, no może dla rowerów i motorów. ;) Bardzo ciekawa ta dioramka. Trochę tylko za gęsto umieściłeś te słupki kilometrowe przy drodze i za gęsto słupy telegraficzne.
 
OP
OP
oltrans

oltrans

Znany użytkownik
Reakcje
37 0 0
#35
Witam
W temacie dawno się nic nie działo ale jakiś czas temu wpadłem na pomysł zrobienia pętli autobusowej.Na szczęście znalazłem jeszcze trochę miejsca i zabrałem się do roboty.Wyszło coś takiego:
SNB17303.JPG
SNB17304.JPG
SNB17311.JPG
SNB17312.JPG
SNB17313.JPG
SNB17315.JPG
SNB17316.JPG
SNB17298.JPG
SNB17301.JPG
SNB17302.JPG

Dioramka była niedawno wystawiona lecz stwierdziłem że sprzedam ją tylko komuś kto odbierze ją osobiście,jest za delikatna na wysyłkę.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#36
Świetna diorama , jaku wujek dobra rada dodam że jakbyś robił taką dioramę na skrzynce typowo kolejowej modułowej makiety to potem jak się projekt znudzi nie ma problemu ze sprzedaniem zawsze się chętny znajdzie :)
 

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
371 2 0
#39
Świetne te twoje dioramki(y) mnóstwo świetnie dobranych i wykonanych detali(y) ta droga tam obok bazy transportowej i pastwiska wygląda tak realnie, te dziury, ubytki w nawierzchni:D jak to zrobiłeś?? gipsowałeś tą drogę jakąś masą szpachlową?? :p
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#40
Temat i wykonanie pierwsza klasa(y) Mi się bardzo podoba.Natomiast w tej prezentowanej wcześniej przewody telegraficzne są chyba dość znacznie przeskalowane.Wiem,wiem jest z tym problem aby znaleźć dla naszej skali odpowiedniej grubości przewody, liny, łańcuchy itp.;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 0
Dioramy i makiety 458
Dioramy i makiety 28

Podobne wątki