• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Oltransowe makiety i dioramy

oltrans

Znany użytkownik
Reakcje
37 0 0
#1
Witam aby nie robić nieporządku w moim temacie w dziale w robocie zakładam nowy temat poświęcony moim robotom przy makietach i dioramch.Nie będzie ich dużo ze względu braku miejsca ale myślę że będzie ciekawie
Na początek podstawka nad którą pracuję
'






Zostało zrobić parę duperlów
 
OP
OP
oltrans

oltrans

Znany użytkownik
Reakcje
37 0 0
#13
Już dawno temu zrobiłem sobie podstawkę przedstawiającą polną drogę.Podstawka jest w skali 1:32 ale gdy położymy na niej koparkę w skali 1:50 albo osobówkę w 1:24 to też pasuję.
SNB17006.JPG
SNB17016.JPG

SNB17017.JPG

 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
#14
Pomysł ciekawy, tylko nie pasuje mi tu inny kolor ziemi/piachu wyjeżdżonej kołami i inny pod trawą.
Za to BMW wygląda świetnie. :)
 
OP
OP
oltrans

oltrans

Znany użytkownik
Reakcje
37 0 0
#15
Witam już jakiś rok temu wpadłem na pomysł zrobienia dioramy portu morskiego.Niestety ten pomysł nie wypalił.Ostatnio postanowiłem spróbować jeszcze raz to efekty:






Oczywiście zostało jeszcze sporo pracy muszę zrobić cały tył ,dodać odbojnice na sam brzeg,oraz kilka takich dupereli.
Będą również pojazdy typu dźwig kołowy na budowie,koparka przeładunkowa oraz kilka ciężarówek.
 
OP
OP
oltrans

oltrans

Znany użytkownik
Reakcje
37 0 0
#16
Witam dziś zrobiłem odbojnice oraz big bagi.Tak port prezentuje się z pojazdami:



'




Teraz tak myślę że trochę ciasno jest na tym nabrzeżu myślę o zrobieniu jeszcze jednej części.
Zapraszam do komentowania moich poczynań
 
OP
OP
oltrans

oltrans

Znany użytkownik
Reakcje
37 0 0
#20
Dziękuję bardzo za komentarze odnośnie moich wypocin
Koparkę myślę że za niedługo zaprezentuję w temacie Oltransowe rewolucje
Koparka to podwozie i nadwozie siku po przeróbkach natomiast samo ramię to moje dzieło.Uważam że mogłem ją zrobić nieco lepiej. Gdyby udało mi się zdobyć części z podobnych koparek kibri bądź herpy wyszłaby druga podobna.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 0
Dioramy i makiety 458
Dioramy i makiety 28

Podobne wątki