• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OKl2 dziwne slady na kolach

Reakcje
0 0 0
#1
Witam,

Dzisiaj dostarczono dla mnie model Roco OKl2. Ku mojemu zdziwieniu na kolach widoczne sa slady uzytkowania. Lok kupilem jako nowy u szanujacego sie zrodla i czuje sie zaniepokojony. Po mojej rozmowie z dostawca uslyszalem ze sa to slady jazdy testowej. Czy tylko ja sie z tym spotykam ?
 

Załączniki

Reakcje
2 0 0
#2
Wszystkie nowe lokomotywy są testowane. Wydaje mi się, że ta lokomotywa trochę zbyt długo [przynamniej jej koła]? Mam wiele lokomotyw, w tym Roco i jakoś podobnych śladów nie stwierdziłem. Chętnie również poczekam na opinię pozostałych Osób.
 
Reakcje
0 0 0
#4
była jeżdżona więc nie jest nowa . nowa wygląda jak nowa czyli jak to piszą na niektórych aukcjach "na kołach brak śladów użytkowania" , . niektórzy troszkę naciągają sobie wartość słów : nowy ,idealny .. . ja osobiście bym się zdenerwował ...
 

aqws9

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#5
Lucjanek, zgadzam się... kupując nową lokomotywę rzecz jasna będę wdzięczny jak sprawdzą czy działa zanim ją do mnie wyślą, ale silnik wolałbym dotrzeć sobie sam! Bo jaką mamy pewność, że dotarli ją w ten sposób, że śmigała sobie 12h Non Stop na czyjejś makiecie ?! :devil:
 

michal-c74

Aktywny użytkownik
Reakcje
86 0 0
#7
Z tymi sladami na kolach to rzeczywiscie ciekawa sprawa.
Wlasnie sprawdzilem w swojej okaelce jak to wyglada.
Po 5h jazdy na dotarciu slady sa, nie duze ale sa.
Na Twoim miejscu powalczylbym o wymiane loka na inny - nowy rzecz jasna.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 5
M
Tabor 1
Tabor 2
Tabor 3
Tabor 4

Podobne wątki