• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ogórki - porównanie

ALA

Znany użytkownik
Reakcje
1.295 23 0
#1
Model Skody 706 RTO / Jelcza 043 Brekiny dotarł i do mnie. Zrobiłem sobie małe porównanie dotychczas dostępnych, w wielkości H0, modeli "ogórków".
Od lewej: Espewe, Ra-Dosly, Brekina/Starline.

ALA_2019_14a.jpg


ALA_2019_14b.jpg


ALA_2019_14c.jpg


ALA_2019_14d.jpg


ALA_2019_14e.jpg


ALA_2019_14f.jpg
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.403 68 0
#2
Dzięki wielkie za wrzutę, brakuje mi tyko zdjęć z boku aby porównać geometrię z oryginałem, bo pojawiły się już opinie że brekina ustępuje
pod tym względem żywicznej RA.
 

Mafia

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
KSK Wrocław
Reakcje
1.488 19 0
#3
Żywiczne ulepy bardzo często mają zrytą geometrię i nie tylko ją, a zachwyt nad nimi jest ogromny, a ceny z kosmosu. Tu mamy całkiem fajny model, może ma swoje minusy, może jest jednak ciut za drogi, ale wg mnie cieszy oko i mimo wszystko portfel po zakupach pozostaje ciut grubszy.
 

saaro

Aktywny użytkownik
Reakcje
374 5 0
#4
Bardzo fajne porównanie ogórków! Jeszcze tylko brakuje ogórek firmy tololoko. Pamiętam że za czasów itnienia firmy, na ich stonie internetowej była fotka ogórka. Ale nigdy go na żywo nie widziałem. Czy kotoś może jest w posiadaniu ogórka firmy tololoko i może wstawić fotki?
 

Flotoma

Znany użytkownik
Reakcje
4.867 5 0
#5
Bardzo fajne porównanie ogórków! Jeszcze tylko brakuje ogórek firmy tololoko. Pamiętam że za czasów itnienia firmy, na ich stonie internetowej była fotka ogórka. Ale nigdy go na żywo nie widziałem. Czy kotoś może jest w posiadaniu ogórka firmy tololoko i może wstawić fotki?
Z tego co się orientuję, to firma Tololoko nigdy nie produkowała modelu "ogórka".
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.403 68 0
#6
Bardzo fajne porównanie ogórków! Jeszcze tylko brakuje ogórek firmy tololoko. Pamiętam że za czasów itnienia firmy, na ich stonie internetowej była fotka ogórka. Ale nigdy go na żywo nie widziałem. Czy kotoś może jest w posiadaniu ogórka firmy tololoko i może wstawić fotki?
Również pamiętam tę stronę i był tam "ogórek" niebiesko-biały a'la nasz PKS jednak w opisie modelu było wyraźnie napisane że jest to konwersja
Czeskiego modelu. Na allegro od czasu do czasu pokazują się odlewy w skali H0 i TT po kilku szczegółach można stwierdzić że to na pewno nie RA,
Jest też Czeski sklep gdzie można sobie zakupić Skodę 706 i nie tylko ;), z......blaszek.
http://www.mojett.cz/kategorie-produktu/h0187/autobusy-h0187
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Pojazdy ciężarowe i autobusy 0

Podobne wątki