• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ogólnopolski Zlot "Modularzy" Kolejowych - Radom

gemol

Aktywny użytkownik
Reakcje
136 13 0
#1
Jak co roku w ostatni wekend kwietnia DK "Idalin" w Radomiu zaprasza na Ogólnopolski Zlot Modularzy. W tym roku prezentowana będzie makieta w wielkości N. Tematem przewodnim jest epoka I i II na kolejach niemieckich. Planowane są także koleje zza oceanu.
Impreza dostępna dla publiczności:
w sobotę 24 kwietnia od 12.00 do 18.00
w niedzielę 25 kwietnia od 10.00 do 14.00.
Bilety:
5 zł - normalny
3 zł - ulgowy /do lat 18/
bezpłatnie - dzieci do 1 metra wzrostu.
 
OP
OP
G

gemol

Aktywny użytkownik
Reakcje
136 13 0
#4
A jak ktoś ma dzieciaka w tym samym wieku, ale 5 cm wyższego, to czemu ma płacić? Jakieś logiczne wytłumaczenie?
Jest to bonus dla tych, którzy nie mieli szczęścia urosnąć i muszą wspinać się na palce, aby cokolwiek zobaczyć. :D Wystarczająco logicznie?
 

Gajowy

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#5
A jak ktoś ma dzieciaka w tym samym wieku, ale 5 cm wyższego, to czemu ma płacić? Jakieś logiczne wytłumaczenie?
Polacy to zawsze muszą marudzić.
A może lepiej, żeby Gemol dał 3 zł za wstęp dlawszystkich dzieci. I będzie po kłopocie. :D
I przynajmniej parę złotych więcej zarobi.
 

Rafał G.

Znany użytkownik
Reakcje
3 1 0
#6
Witam

Dam więcej za wstęp ale żebym wiedział za co płacę. Nie ma dla mnie znaczenia, że to N a ja mam H0 - pomysły są uniwersalne. Czy już wiadomo ile będzie modułów(metrów szlaku), ile składów - ogólnie czy będzie naprawdę warto pójść. Jak wcześniej pisałem rok temu wg mnie była lipa, dwa lata temu bardzo mi się podobało. Co będzie w tym roku chciałbym wiedzieć nieco wcześniej. Ja przychodzę z całą rodziną nie chcę potem słuchać wrzutów, że szkoda było czasu nie mówiąc o kasie...

Pozdrawiam Rafał
 

Rafał G.

Znany użytkownik
Reakcje
3 1 0
#9
Misiek napisał(a):
Rafał G. napisał(a):
dwa lata temu bardzo mi się podobało
A to dziwne bo nam nie bardzo, ze względu na problemy z elektryką :|
Mnie jako zwiedzającemu problemy techniczne w niczym nie przeszkadzały. Gdy chcę popatrzeć jak jeżdżą składy to idę do drugiego pokoju (już wiecie,że mam przynajmniej dwa :) ). Mnie rajcują nowe pomysły na makietę i pod tym kątem patrzę co jest dla mnie Ok w wystawie a co nie.
A na przyszłość trzeba brać ze sobą wiaderko fazy to i problemów z elektryką nie będzie ;)

Pozdrawiam Rafał
 
L

lukaszjus

Gość
#10
witam ponieważ nie znam Radomia (wiem gdzie jest tylko dworzec PKS - w to miejsce właśnie przybędę ) proszę Szanownych Kolegów o instrukcje jak dotrzeć na Zlot.Z góry dziękuje.A mam tez pytanko czy w okolicy będzie można coś zjeść bo będę jechał prosto z Rzymu gdzie pracuje

pozdrawiam serdecznie
Łukasz
 

Rafał G.

Znany użytkownik
Reakcje
3 1 0
#20
Rafał G. napisał(a):
Witam

Dam więcej za wstęp ale żebym wiedział za co płacę. Nie ma dla mnie znaczenia, że to N a ja mam H0 - pomysły są uniwersalne. Czy już wiadomo ile będzie modułów(metrów szlaku), ile składów - ogólnie czy będzie naprawdę warto pójść. Jak wcześniej pisałem rok temu wg mnie była lipa, dwa lata temu bardzo mi się podobało. Co będzie w tym roku chciałbym wiedzieć nieco wcześniej. Ja przychodzę z całą rodziną nie chcę potem słuchać wrzutów, że szkoda było czasu nie mówiąc o kasie...

Pozdrawiam Rafał
I tak i nie...
 

Podobne wątki