• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ogólnopolski Zlot "Modularzy" Kolejowych - Radom

OP
OP
G

gemol

Aktywny użytkownik
Reakcje
137 13 0
#41
Szkoda tylko że impreza w tym czasie co inna w Rogalinku, no ale z pewnością to przypadek.
Cholera, Nemo - wyczuwam złośliwość, choć przewrażliwiony nie jestem. :twisted:
Chciałem tylko przypomnieć, że o kalendarzu imprez w mojej firmie akurat ja decyduję, a nie przypominam sobie, żebyśmy się gniewali. :D
 
K

Kpt.Nemo

Gość
#42
gemol napisał(a):
Cholera, Nemo - wyczuwam złośliwość, choć przewrażliwiony nie jestem. :twisted:
Chciałem tylko przypomnieć, że o kalendarzu imprez w mojej firmie akurat ja decyduję, a nie przypominam sobie, żebyśmy się gniewali. :D
Złośliwość, nie pod Twoim adresem, nigdy.
I właśnie dlatego że to Ty decydujesz jak to pięknie napisałeś"o kalendarzu imprez" dziwi mnie że się nałożyło na Rogalinek, gdyby nie to, miałbym podwózkę " na krzywy ryj" i byłbym syty wrażeń estetycznych, oglądając dzieła niekwestionowanych leaderów PMM, a tak transport pojechał do Rogalinka, pociągiem lub autobusem , w dzisiejszych czasach z Odzi do Radomia, niesposób dojechać, chyba że ktoś lubi.

Ale bagatela. jeszcze nie umieram.
 
OP
OP
G

gemol

Aktywny użytkownik
Reakcje
137 13 0
#43
Podczas "Hobby" - gdy termin miałem ustalony - nikt nie mówił, że pokrywa się z Rogalinkiem. :cry: Mniejsza, kolejne H0 u mnie za 2-3 lata - może wtedy się nie pokryje.
 
K

Kpt.Nemo

Gość
#44
gemol napisał(a):
Podczas "Hobby" - gdy termin miałem ustalony - nikt nie mówił, że pokrywa się z Rogalinkiem. :cry: Mniejsza, kolejne H0 u mnie za 2-3 lata - może wtedy się nie pokryje.
A to zwracam honor, zawiniła Pyrlandia, znaczy się.
 

ash

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#45
Impreza bardzo sympatyczna i ciekawa, polecam. Warto było się tłuc dwie godziny piętrusem. Atmosfera kameralna, modele pasjonujące, uczestnicy mili.
Wrzucam kilka zdjęć, reszta jest w mojej galerii: http://www.majhost.com/gallery/shaggie/Radom11/.
W przygotowaniu krótki film HD z jeżdżącymi modelami.
 

Załączniki

Sello

Znany użytkownik
Reakcje
634 6 1
#47
Kpt.Nemo napisał(a):
gemol napisał(a):
Podczas "Hobby" - gdy termin miałem ustalony - nikt nie mówił, że pokrywa się z Rogalinkiem. :cry: Mniejsza, kolejne H0 u mnie za 2-3 lata - może wtedy się nie pokryje.
A to zwracam honor, zawiniła Pyrlandia, znaczy się.
My dokładny (8-10.04) termin imprezy w Rogalinku podaliśmy publicznie na imprezie w Braniewie więc jakby znacznie wcześniej niż "Hobby" - wtedy jakoś nikt z obecnych nawet nie wspomniał że ma być Radom. A o samej imprezie że będzie w kwietniu 2011 wspomnieliśmy już w Rogalinku 2009. No cóż szkoda ...
Niniejszym informuję że następna impreza organizowana przez nas odbędzie się w kwietniu 2013.
 

Rafał G.

Znany użytkownik
Reakcje
3 1 0
#52
Czy w tym roku w Radomiu będzie jakaś impreza modułowo/makietowo/kolejkowa? Pytam, bo wiosna się zbliża a zawsze wtedy coś się na Idalinie działo.
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.079 140 0
#60
Ulgowy dla osób po pięćdziesiątce.
Po setce albo dwóch....

Dodam od siebie, że motywem przewodnim będzie kolej amerykańska.
Spróbujemy też w czasie wolnym (nieoficjalnym), pofremować w tym klimacie, o ile będzie nam się chciało (tzn. nie będziemy zmęczeni po części oficjalnej.
 

Podobne wątki