• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ogólnopolski Zlot "Modularzy" Kolejowych - Radom

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
#26
Bardzo ładna ulotka. Ale czemu napisano "H:0"? To błąd, czy celowo? Ulotka jak ma założenie iść "do ludu", to nie powinna zawierać takiej błędnej pisowni wielkości skali, bo to zła edukacja ludzi będzie.
 

Rafał G.

Znany użytkownik
Reakcje
3 1 0
#27
CoCu napisał(a):
Bardzo ładna ulotka. Ale czemu napisano "H:0"? To błąd, czy celowo? Ulotka jak ma założenie iść "do ludu", to nie powinna zawierać takiej błędnej pisowni wielkości skali, bo to zła edukacja ludzi będzie.
Będziesz? daleko nie masz ;)
 
OP
OP
G

gemol

Aktywny użytkownik
Reakcje
137 13 0
#31
Stacja Pawłowo, Zielona, bocznica i techniczna - o ile dobrze pamiętam. W tym momencie nie mogę dostać się do pliku z rysunkiem.
 
K

Kpt.Nemo

Gość
#33
Same miszcze, no no Radom w tym roku stolycą modelarstwa, ale że miszczunio swoim przydupasom (nie akolitom) pozwolił przyjechać, jeśli macie także wyżywienie w planie to osobna micha dla Pana K.

Może się na złość niektórym, wybierzemy.
 

Rafał G.

Znany użytkownik
Reakcje
3 1 0
#34
Jeśli chcecie i jest taka możliwość mogę podjechać z milosovą EN57 ep IIIc - IVa,b,c - cyfrowa z oświetleniem wewnętrznym i zewnętrznym. Mam też cały skład lubelskiego pośpiecha z ep IIIc m.inn. z Pt31 i pocztowym Fleischmann/Parowozik.
 

Rafał G.

Znany użytkownik
Reakcje
3 1 0
#35
Przyznać się, który zostawił ulotki o spotkaniu w Radomiu w sklepie z narzędziami Falko w Milejowicach dokładnie kilometr od mojego domu ;) Może ten ktoś mieszka gdzieś niedaleko mnie i byłoby mi miło się spotkać.
 

Rafał G.

Znany użytkownik
Reakcje
3 1 0
#37
Kto się jeszcze waha czy warto przyjechać do Radomia niech to uczyni - moduły fantastyczne, modele również. Składy wyjeżdżają wg rozkładu, szlak długi i można popodziwiać jeżdżące modele niektóre z dźwiękiem. Można również kupić wszystkie nowości spod znaku PKP w tym Y od Roco i nie tylko. Panowie zajęci sterowaniem więc porozmawiać nie idzie, no trudno.
 

R@dek

Aktywny użytkownik
Reakcje
30 0 0
#39
Witam.
Krótka fotorelacja ze zlotu w Radomiu.Warto to zobaczyć!
 

Załączniki

Podobne wątki