• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Odszedł kolega TELEJEK

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
#1

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.454 12 0
#3
Boże... mój kolega też zginął w wypadku na motorze (nie z jego winy) w czerwcu - i też Marcin :( aż mnie serce zabolało.
 

Remaj12

Znany użytkownik
T M M
Reakcje
4.590 71 19
#7
:eek: Marcin... :( ehhh... co za życie :cry: . Składam wyrazy współczucia dla Rodziny i najbliższych. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju. Amen. [*]
 
Ostatnio edytowane:

Engineer

Aktywny użytkownik
Reakcje
509 41 1
#15
Z niedowierzaniem i smutkiem...
Trudno jest znaleźć odpowiednie słowa w obliczu śmierci i takiej tragedii...:(
Zwłaszcza tragedii dla Najbliższych, Rodziny i krewnych...
Czas jest najlepszym lekarstwem na smutek, a wspomnień nam nikt nie zabierze,
Zawsze będą z nami... Odpoczywaj w Pokoju Wiecznym Kolego...

Wyrazy szczerego i głębokiego współczucia dla Rodziny i Najbliższych...
 

serX

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#17
Jest taka scena w filmie Andrieja Tarkowskiego pt. Ofiarowanie, kiedy mężczyzna idzie z zapaloną świeczką. Mężczyzna z trudem kroczy potykając się o różne przedmioty na ziemi, stara się osłaniać od wiatru płomień świeczki. Ta symbolika u Tarkowskiego to nawiązanie do ludzkiego życia, drogi, którą musi pokonać i nie zgasnąć przy pierwszym lepszym podmuchu wiatru.
Ktoś na górze zadecydował o zgaśnięciu tego płomienia życia.
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.
 

Michał_P

Znany użytkownik
Reakcje
182 27 0
#18
Wczoraj czytałem o tym wypadku... Jakiś czas temu też po przeczytaniu o innym wypadku następnego dnia okazało się, że zginęła w nim koleżanka z pracy. Życie bywa niezwykle okrutne.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Koleje w Polsce 71

Podobne wątki