• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Odlewy Odlewane detale do modeli

Pach

Aktywny użytkownik
Reakcje
15 0 0
#1
Witajcie koledzy.
W KMiD nr 1-2/2018 natknąłem się na artykuł p. Romana Kozaka o detalach z metalu do modeli (w tym przypadku skala H0). W artykule autor wspomina takich producentów jak Weinert, KLUBA i Wilk Model. No i właśnie - pytanie co do tego ostatniego. Gdzie można zapoznać się z ofertą Wilk Model? Bo jakoś nie umiem znaleźć... W artykule widnieje zdjęcie całkiem sensownego odlewu zgarniaczy do SM42. Ktoś kojarzy producenta tego detalu? Po trzecie, wskażcie proszę producentów odlewanych detali w skali H0. Interesują mnie zwłaszcza detale mosiężne do parowozów.
Pozdrawiam.
 
OP
OP
P

Pach

Aktywny użytkownik
Reakcje
15 0 0
#7
Następny geniusz negatywnych ocen.
Uzasadnij tą ocenę anonimowy bojowniku.
Pytanie było o odlewy. Nie interesuje mnie, ani zapewne nikogo na tym forum, praca doktorska z termodynamiki ani przepływy laminarne. Także posłuchaj kolegi Przemka i pisz o skrzynkach jeśli nie możesz pomóc. Leszcze załatwią sobie temat odlewów między sobą.
Jeśli kolega poczuł się urażony oceną to serdecznie przepraszam... staram się być sprawiedliwy.
Tymczasem proszę o nierozwijanie niepotrzebnej dyskusji i powrót do tematu odlewów.
Amen
 

Andrzo

Znany użytkownik
Reakcje
991 2 1
#10
Witajcie koledzy.
W KMiD nr 1-2/2018 natknąłem się na artykuł p. Romana Kozaka o detalach z metalu do modeli (w tym przypadku skala H0). W artykule autor wspomina takich producentów jak Weinert, KLUBA i Wilk Model. No i właśnie - pytanie co do tego ostatniego. Gdzie można zapoznać się z ofertą Wilk Model? Bo jakoś nie umiem znaleźć... W artykule widnieje zdjęcie całkiem sensownego odlewu zgarniaczy do SM42. Ktoś kojarzy producenta tego detalu? Po trzecie, wskażcie proszę producentów odlewanych detali w skali H0. Interesują mnie zwłaszcza detale mosiężne do parowozów.
Pozdrawiam.
A tam nie ma podanego e-maila? W internecie faktycznie nic nie ma, ale to jest zdaje się ta sama osoba co wydaje KMiD, więc pewnie można się skontaktować przez maila podanego na stronie KMiD. Jak Ci się uda, to daj znać jak to wygląda z czasem realizacji i cenowo.
 

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
3.982 28 1
#14
Witajcie koledzy.
W KMiD nr 1-2/2018 natknąłem się na artykuł p. Romana Kozaka o detalach z metalu do modeli (w tym przypadku skala H0). W artykule autor wspomina takich producentów jak Weinert, KLUBA i Wilk Model. No i właśnie - pytanie co do tego ostatniego. Gdzie można zapoznać się z ofertą Wilk Model? Bo jakoś nie umiem znaleźć... W artykule widnieje zdjęcie całkiem sensownego odlewu zgarniaczy do SM42. Ktoś kojarzy producenta tego detalu? Po trzecie, wskażcie proszę producentów odlewanych detali w skali H0. Interesują mnie zwłaszcza detale mosiężne do parowozów.
Pozdrawiam.
"Wilk Model" to działalność pana Andrzeja Wilka. Kiedyś ukazały się modele cystern wykonane z inicjatywy tego pana pod szyldem "Biurotyka/Wilk model" TU MOŻNA ZOBACZYĆ
A sam pan Andrzej Wilk to nie kto inny jak wydawca pisma KMiD ,oraz wieloletni prezes SMK Katowice.
Jeżeli kolega potrzebuje kontaktu z p. Andrzejem to tu na forum można poprosić o pośrednictwo ,czy nawet kontakt Leszka @Elvis
Pozdrawiam
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Techniki modelarskie 8

Podobne wątki