• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pytanie? Odkupię element oświetlenia Tamiya Celica 93 1:24

Rafal303

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Czołem. Czy nie ma ktoś zbędnego elementu oświetlenia nocnego do tamiya celica 93 Monte Carlo 1:24 ? Swoj zgubiłem przez nieostrożne wycinanie z wypraski. Odprysnelo gdzieś w otchłań pokoju. Odkupię. Poniżej szczegóły

Element E10
20201014_213423.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#2
Odprysnelo gdzieś w otchłań pokoju.
Weź odkurzacz, załóż na rurę pończochę albo rajstopę pożyczoną od małżonki albo dziewczyny i wysprzątaj dokładnie każdy centymetr pokoju, sprawdzając co jakiś czas co tam zebrało się na pończosze. To jedyny sposób na znalezienie takich małych latających elementów.
 
OP
OP
R

Rafal303

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
Weź odkurzacz, załóż na rurę pończochę albo rajstopę pożyczoną od małżonki albo dziewczyny i wysprzątaj dokładnie każdy centymetr pokoju, sprawdzając co jakiś czas co tam zebrało się na pończosze. To jedyny sposób na znalezienie takich małych latających elementów.
Mimo wszystko moja oferta jest nadal aktualna a gdy znajdę ten element, wtedy usunę post. Dziękuję.