• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Odc izolowane nie widzą lokomotywy.

yatzekx

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam Wszystkich.Mam problem z który walczę od paru dni.Mam wrażenie,że coś jest źle podłączone bo mi to działało ale po zmianach przestało.Wróciłem do stanu przed zmianami ale coś mam źle podłączone.Przygotowałem plik plansza do gbbkolejki i wersja demo go wczytuje więc jak ktoś ma może podejrzeć.Jest tam schemat połączeń.Otóż mam kilka odcinków izolowanych i gbbkolejka nie widzi lokomotyw w nim się znajdujących.Plik .plansza wygląda dobrze bo widział go autor gbbkolejka.Proszę o analizę i dzięki za odpowiedź.
 

Załączniki

OP
OP
Y

yatzekx

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#2
Witam jeszcze raz.Chciałbym dołączyć zmodyfikowany schemat połączeń .W module S-88 piny nieparzyste są połączone a do parzystych mam podłączone odcinki izolowane.Zasilanie idzie bezpośrednio do modułu S-88 do nieparzystego a drugi biegun do szyny.Te Z1,Z2 itd to zwrotnice.Proszę o analizę czy to jest dobrze podłączone bo mi gbbkolejka nic nie widzi w odcinkach izolowanych.
 

Załączniki

Ostatnio edytowane:

Podobne wątki