• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Reflektory do modeli lokomotyw SU45/SP45 PIKO

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
#1
Udało się również wykonać konwersję reflektorów w modelu SP45-204, mimo że PIKO po doświadczeniu z EU07 próbowało coś poprawić w zakresie tego tematu to wg. mnie nadal to nie jest to. Podpatrując oryginał udało się uzyskać efekt jaki widać na zdjęciach poniżej. W tygodniu wstawię zdjęcia jak reflektorki świecą. Chętnych na taką konwersję zapraszam na pw. Na wykonywane przeze mnie usługi wystawiam fakturę :)

PS: model będzie można dziś zobaczyć na żywo na giełdzie w Warszawie w Stacji Muzeum, zapraszam :)

Pozdrawiam
Kamil Kopera/ZNTK Rybnik
 

Załączniki

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.287 247 30
#5
A Piko to nie mogło by brać w kooperacji lustereczek? Mieli by max latarnie ,
a Kolega odejście na fulla.
A my klienci gotowca.
TRIPAK
 
OP
OP
14D40

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
#6
Hehe FENIXIE, pomysł cud miód malina, daj Boże by się zmaterializował :p po niemieckiemu pisać umiem więc może by tak maila skrobnął hehe ;)
 
OP
OP
14D40

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
#15
Dzisiejsza sesja, buda już we właściwym położeniu ;)
 

Załączniki

OP
OP
14D40

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
#17
Dla mnie na pierwszy rzut też, chodzi o okienka przeszklone w ścianach bocznych, kiedy buda jest odwrotnie założona szary plastik za nimi nie zakrywa ich w pełni ;) poza tym w ścianie bocznej na dole pośrodku jest wypustka która musi pasować w wycięcie w podwoziu. Szczegół, ale istotny :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 44
Tabor 35
Tabor 51
Tabor 5
Tabor 5

Podobne wątki