• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Reflektory do modeli lokomotyw ST44 Roco

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
#1
Jak w temacie, czy byli by chętni na konwersje reflektorów w modelach lokomotyw ST44 na lustrzane PKP? Efekt byłby taki jaki udało mi się uzyskać w moich konwersjach reflektorów w modelach EU07/ET41 PIKO. W sprzedaży pojawiła się ST44-650 i pomyślałem że model dużo by zyskał gdyby otrzymał piękne lustrzane wkłady.

DSCN3144.JPG


Pozdrawiam
Kamil
 

Ranger

Znany użytkownik
Reakcje
2.413 7 1
#8
Może warto pokazać chociaż prototyp i zbierać zamówienia na coś co ludzie już widzieli. Bo tak w ciemno brać to ciężko. Tez będę potrzebował bo mam parę konwersji w toku.
 
OP
OP
14D40

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
#9
Konrad masz rację, ale pomyślałem że nie zaszkodzi wstępnie podpytać tu na forum. Temat w trakcie i niebawem pokażę pierwsze efekty.
 
OP
OP
14D40

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
#14
Na wszystko przyjdzie czas, trzeba tak zrobić żeby reflektory w Iwanie wyglądały tak jak powinny wyglądać, a to wymaga czasu ;)
 
OP
OP
14D40

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
#15
W ZNTK-u roboty nie brakuje ale w międzyczasie musiałem przymierzyć nowe reflektory, w końcu są, wkłady do ST44 Roco. Jest odtworzony górny odbłyśnik, czerwone punktowe oświetlenie końca składu oczywiście również jest. Konwersja pokazana na zdjęciach wymaga jeszcze kilku korekt i dodania szybek, ale wydaje mi się że już coś widać jak to będzie się prezentowało na Gagarinach. Proszę wybaczyć brak zderzaków ale te fabryczne nie nadają się w ogóle, model jest jeszcze w trakcie roboty. W tygodniu wstawię zdjęcia jak reflektorki świecą. Chętnych na taką konwersję zapraszam na pw. Na wykonywane przeze mnie usługi wystawiam fakturę :)

PS: model będzie można dziś zobaczyć na żywo na giełdzie w Warszawie w Stacji Muzeum, zapraszam :)

Admina lub Moderatora bardzo proszę o zmianę prefixu tematu z "Pytanie" na "Relacja", dzięki :)

Pozdrawiam
Kamil Kopera/ZNTK Rybnik
 

Załączniki

Ostatnio edytowane:
OP
OP
14D40

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
#17
Hehe fajnie to ująłeś ;) Gagary ogarniemy jak tylko dokończę Ci składanie ST43 w której również wstawimy lustrzane reflektorki, dam znać :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 44
Tabor 16
Tabor 51
Tabor 5
Tabor 5

Podobne wątki