• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Odbłyśniki do modeli lokomotyw serii EU06/EU07/EP07/EP08/ET41 firmy PIKO

OP
OP
14D40

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1

ALA

Znany użytkownik
Reakcje
1.295 23 0
Jakiego koloru są ramki reflektorów w EU07-161?
Jeśli białego, to dlaczego został zmieniony?
 
Ostatnio edytowane:

Lyntog

Aktywny użytkownik
Reakcje
860 6 2
No w końcu się doczekaliśmy :D Czy to oznacza, że wreszcie będzie można wyposażyć Pikowską EP07-198 we właściwe reflektory? :)
 
Reakcje
27 0 0
Czy ktoś z Was utrzymuje może kontakt z ZNTK Rybnik? Od dwóch tygodni bezskutecznie próbuję się z nim skontaktować. Ostatni raz rozmawialiśmy w sierpniu. Nie mam pojęcia co się dzieje, a są u niego moje lokomotywy czekające na przeróbkę reflektorów. :(
 

szprync3

Aktywny użytkownik
Reakcje
95 21 5
Moich kilka sztuk też tam czeka. ZNTK żyje, niedawno się kontaktowałem. Nie denerwuj się. Ja też miałem chwile wahania z tym, co dalej. Facet ma natłok zajęć, z tego co mi opowiadał. Nie jestem jego adwokatem. Piszę co wiem, skoro zapytujesz na Forum. Pozdrawiam kolegę.
 
Reakcje
27 0 0
@szprync3 Dzięki za wiadomość. To nagłe zerwanie kontaktu mnie zaniepokoiło i pomyślałem, że może inne osoby w podobnej sytuacji coś wiedzą. Skoro piszesz, że ZNTK nadal działa to pozostaje cierpliwie czekać. Również pozdrawiam.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 15
Tabor 11
Tabor 5
Tabor 2
Tabor 4

Podobne wątki