• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Odbłyśniki do modeli lokomotyw serii EU06/EU07/EP07/EP08/ET41 firmy PIKO

Ranger

Znany użytkownik
Reakcje
2.413 7 1
Reflektory do ST43 zamówione 15 grudnia 2016r. Miały być już prawie gotowe. Do dzisiaj nie dostałem nic. Jakiś czas temu Kamil napisał mi, żebym ze względu na kłopoty z maszyną CNC szukał kogoś innego. Niestety nie polecam. Po prawie 4 miesiącach ja się poddaje. Sam zrobię bo oba modele nie mogą leżeć rozgrzebane w nieskończoność.
 
OP
OP
14D40

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
Niestety nie zawsze jesteśmy w stanie każdemu dogodzić. Tak jak Ci pisałem na pw, maszyna odmówiła posłuszeństwa i wychodziły babole. Musiałem w końcu zrezygnować ponieważ nie chcę oferować niskiej jakości. Poza tym od niedawna zmieniły się zasady przyjmowania zleceń, niestety nie ja je ustalam więc nie mam na to wpływu. Przyjmujemy zlecenia na toczenie ale tylko w ilościach od 100 sztuk wzwyż, nie bawimy się już w kilka sztuk. To tak w ramach wyjaśnienia jeśli chodzi o toczenie CNC elementów z zewnątrz :)
 

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
3.982 28 1
Dajmy się Kamilowi rozkręcić :)
Dopiero od początku marca zaczął się zajmować modelarskimi sprawami w pełnym wymiarze godzin.
Sam czekam od grudnia ,ale wierzę że się doczekam;)
Taka mała sugestia może z mojej strony
Kamil nie przyjmuj na razie nowych zamówień , dokończ poprzednie zlecenia bo zginiesz w tym wszystkim:oops:
Pozdrawiam serdecznie
Zbigniew
 
OP
OP
14D40

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
Ja czekam na reflektory do parowozów od końca listopada 2016(zamówienie sprecyzowane 30.11.2016) i bez odzewu...
Prosiłbym o jeszcze odrobinę cierpliwości, powoli już wychodzę z zaległości których mi się nazbierało z końcem zeszłego roku. Tak jak napisał Zbyszek powyżej, od 1 marca w końcu ruszyłem do przodu i sukcesywnie, po kolei realizuję zlecenia, wszystkich oczekujących najmocniej przepraszam ale obiecuję że poprawa wydajności rybnickiego ZNTK-u to tylko kwestia czasu, aktualnie np. konwersje reflektorów przeniesione są na czerwiec. W kwietniu wszystkie zaległe zamówienia będą już zrealizowane. Opóźnienia wynikają też czasami z faktu że chcę dany projekt dopracować, ulepszyć. Nie wyobrażam sobie podejścia do wykonania czegoś aby tylko wykonać na odczep się. Często trzeba usprawnić pewne szczegóły, czasem bardzo istotne np. aktualnie konwersje reflektorów w EU07 i podobnych mają wprowadzony patent z możliwością rozłączania przewodów przy użyciu złącz rastrowych, drobiazg a już daje możliwość rozpięcia mikroprzewodów pomiędzy budą modelu a podwoziem. Wiem że nic mnie nie usprawiedliwia ale zapewniam, że terminy realizacji zleceń ulegną znacznej poprawie, wszystkim moim Klientom będę bardzo wdzięczny za wyrozumiałość.

Z pozdrowieniami,
Kamil Kopera/ZNTK Rybnik
 

szprync3

Aktywny użytkownik
Reakcje
95 21 5
Kamil nie wypadnie z rynku. Jest perfekcyjny. Jest obecnie najlepszy w temacie reflektorów. Jest w pełni komunikatywny i jeżeli nie mógł dopełnić terminów umowionych prac, to wypuszczal komunikat. Niech te drobne minusy nie przeslaniaja plusów. :)
 
OP
OP
14D40

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
Kamil nie wypadnie z rynku. Jest perfekcyjny. Jest obecnie najlepszy w temacie reflektorów. Jest w pełni komunikatywny i jeżeli nie mógł dopełnić terminów umowionych prac, to wypuszczal komunikat. Niech te drobne minusy nie przeslaniaja plusów. :)
Z całego serca bardzo dziękuję za wsparcie! Staram się jak tylko mogę i nie zawsze jestem w stanie zadowolić każdego z mych szanownych Klientów którzy tak jak ja są modelarzami i fanatykami polskiego taboru, to dzięki Wam się to wszystko kręci, bo kto inny może doceniać uroki naszych polskich kolejowych klimatów! Pozdrowienia dla Was, Kamil
 
OP
OP
14D40

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
Marcin, żadne zwątpienie :), zapierdzielam do przodu, a w głowie jeszcze tyle pomysłów do realizacji :). Nic ani nikt mnie nie powstrzyma, mimo że pewnie coponiektórzy bardzo by chcieli.
 

baktrian

Aktywny użytkownik
Reakcje
171 3 0
No,to, nasi kochani; rzemieślnicy, przerabiacze, konwerterzy, artyści....To Wy waszymi wspaniałymi "rękoczynami" powodujecie u nas chęć posiadania...potem korespondencja, obietnice , przybliżone terminy...etc,etc,etc...Jakies przesyłanie materiałów, wpłaty, zaliczki, akonta...etc...Terminy mijaja zero komunikacji, więc ktoś może stracić cierpliwość.Wy dbacie o swoje interesy i to jest dobre, ale ktos kto dba o swój interes powiązany z waszym ,to już źle, bo sie upomina; po miesiacu, po kwartale, po roku....I zaczyna sie jazda; grono traktowanych podobnie z negatywnym zdaniem zagłuszane przez wybrańców którzy co tydzień prezentują nowe dzieła...OK, nie chcecie,to mi nie róbcie, ale uczciwie; jesteśmy dla garstki wybranych , a reszcie wara....Czy ktoś, kto zamówił u polskiego wykonawcy model za prawie 2 x Metakita, nie ma prawa do informacji?Miało być na styczeń, jest prima aprilis, zero informacji....U innego rok, leży...wedle prezentowanych dzieł są takie które ukazały się w handlu później, a już zrobione...też cisza...I aby nie było, że tylko źle;TMF; pełen profesjonalizm; zamówienie-przybliżony termin realizacji, prośba o wpłatę na konto, ustalenie daty odbioru, Ewentualnie kawa z Panem Tomkiem. Przed odbiorem telefon o ewentualne dodatkowe uwagi, potrzeby...
I teraz mili moi, my Was szanujemy, szanujcie i Wy nas, nawet jesli jesteśmy gorszego sortu...
Aby usprawiedliwić moją wypowiedź; mam przynajmniej kilka tysięcy zł polskich u różnych artystów; bez potwierdzenia, bez znajomości...liczyłem tylko na uczciwość...czyli znowu dostane baty...
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
14D40

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
Robert, nie jesteście broń Boże żadnego gorszego sortu, nie nazywaj tak całego grona osób zainteresowanych różnymi przeróbkami. U mnie wszystko jest jeszcze dosyć świeże i dopiero się rozkręcam, wychodzę z zaległości i już niedługo nadejdzie taki dzień kiedy będę sprawnie i szybko realizował wszelkie zlecenia. Wszystkim moim Klientom będę bardzo wdzięczny za wyrozumiałość.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 15
Tabor 11
Tabor 5
Tabor 2
Tabor 4

Podobne wątki